Без категорії

Що нижня білизна розповість про ваш характер? Ви будете здивовані!

Ви знали, що по білизні, її кольору, формі й фасоні можна визначити характер людини? Одяг, який ви вибираєте, і навіть білизна, яку носите, визначають, яка ви особистість.

Часто ми говоримо фразу – «скільки людей, стільки й думок», «скільки дівчат, стільки характерів». Кожна жінка – яскрава індивідуальність зі своїми смаками та уподобаннями. Вченими доведено, що від того, якого кольору нижню білизну вибирає дівчина, можна отримати вичерпну інформацію про неї як про особистість. Ще цікавий факт про нижню білизну – її колір може навіть формувати характер прекрасної половини людства.

Чорна білизна

Як правило, стильний чорному кольору надають перевагу жінки, наділені мудрістю і проникливістю. Також вважається, що вибір чорної нижньої білизни допомагає дівчині впоратися зі своєю невпевненістю і подолати внутрішні бар’єри.

Чорну білизну ніяк не можна назвати похмурою, тому що існує між магнетичним чорним кольором і сексуальністю якись невидимий зв’язок, натяк на загадку і інтригу. Більш того, чорна нижня білизна говорить про жінку, яка вважає за краще партнерство у всіх його проявах. Ще один плюс чорної білизни – це, звичайно ж, її універсальність. Вона однаково добре підійде і під неперевершене елегантне плаття, і під джинси.

Червона білизна

Найефектніше білизна — червона. І це очевидно. Червоний колір — це колір сили і енергії. Такий комплект — ваш фаворит? Ви точно знаєте собі ціну, сміливо ставите цілі і майже завжди досягаєте їх. Навіть якщо у вас строгий дрес-код, червона білизна задасть настрій з ранку і дасть додаткове підживлення в суворі осінні дні. Вона стане вашим маленьким секретом і таємницею.

Практична тілесного кольору

Якщо ви любителька зручної та практичної тілесної білизни, швидше за все, і за характером ви спокійні і розмірені. Ви не прагнете до ризиків і не схильні до спонтанних дій і вчинків.

Різнобарвна

Якщо у вашому арсеналі є інші кольори: зелений, синій, жовтий, це говорить про вашу різнобічність і широкий кругозір. Ви любите спілкуватися і знайомитися з новими людьми, які вміють чудово комунікувати.

Рожева або блакитна

Рожеву і блакитну нижню білизну, а також білизну пастельних тонів вибирають ніжні і романтичні дівчата, трохи наївні. Така білизна налаштовує на фізичне і ментальне розслаблення, ауру спокою.

Жовта

Яскраві жовті трусики і ліфчики обирають жінки з високим інтелектом, що не пасують перед складними ситуаціями і здатні на швидке прийняття рішень.

Помаранчева

Якщо дівчина носить помаранчеву білизну, то це харизматична і яскрава особистість, яка запалює все навколо своїми заразливими веселощами.

Біла

Така нижня білизна говорить про те, що її господиня добра, любить істину і чоловіків з серйозними намірами. Вважається, що білі мережива найбільш затребувані в світі.

Розтягнута, зате зручна

Швидше за все, і в житті у вас багато невирішених питань, соціальних і матеріальних боргів. Навряд чи ви досягнете успіхів у своїй реалізації та особистому життіжитті.

 

Дата публікації: 26.10.2020 img Поділитися