Секрети сімейного щастя, які вам не розкаже психолог навть за 100$

Сімейне щастя – це праця. І якщо вас не все влаштовує у стосунках, то багато що можна змінити прямо зараз. Є психологічні техніки, які допомагають зробити сім'ю щасливішою.

Сімейні стосунки — це не спосіб втекти від безвиході та самотності, сподіваючись, що інша людина наповнить твоє життя змістом. Це взаємне рішення двох людей віддавати іншому частинку себе, щоб зробити коханого щасливішим.

Але навіть маючи добрі наміри, зберегти сім’ю виходить не завжди. Але психологічні техніки, які допомагають зробити сім’ю щасливішою.

  1. Правила та межі: кожен з вас знає, що заходити далі не дозволено. На перший погляд, це здається дивним, таким, що відштовхує. Але на практиці це працює. Як чоловік, так і жінка знають особистісні кордони партнера, які не можна переступати. Наприклад, чоловік знає, що піднімати руку на дружину не входить до їхніх загальних правил стосунків. В іншому випадку, розлучення неминуче. Правила, рамки та межі допомагають поважати іншу людину, не робити те, що їй не подобається. Кордони дозволять жінці не розчинитися у чоловікові, а залишатися собою. Обом сторонам у таких стосунках легше виявляти повагу.
  2. Вміння вчасно замовкнути. Це золоте правило щасливої ​​сім’ї, на думку психологів. Причому стосується воно і чоловіків, і жінок. Іноді, у пориві гніву, ми говоримо багато зайвого. Потім шкодуємо, але сказане не повернеш. Поранити кохану людину можна несвідомо, не бажаючи образити. Уміння вчасно замовкнути допоможе зберегти щасливий шлюб на роки. Зробити це просто – вийти і прогулятися або дати собі обіцянку, що протягом 5 хвилин ти мовчатимеш і не відповідатимеш образою. Це допомагає і це рятує стосунки від розриву.
  3. Затишний будинок для чоловіка дуже важливий. Чоловіки тому й погоджуються створення сім’ї. Усвідомлення того, що ввечері повернешся додому, до коханої жінки, тішить і дає надію. Вона дарує гармонію, надію у світле майбутнє, вірить у нього. Конкуренція залишається поза домом. Тут він розслаблюється, отримує необхідну підтримку і набирається сил іти далі у світ, де чоловіки нещадні один до одного, де важливо бути конкурентоспроможним.
  4. План, куди прямуєте як сім’я, цілі. На думку психологів, важливо поділитись цим перед створенням сім’ї, обговорити погляди на життя. Куди рухаєтеся, чи є спільні цілі та бажання створити затишний будинок та виростити дітей Усвідомлення цілісності сім’ї та наявність спільних бажань допоможе зберегти сім’ю.
  5. Питання грошей. Гроші – це частина нашого життя. Люди по-різному ставляться до грошей, тому думки можуть не збігатися. І треба враховувати не лише свої потреби та бажання, а й потреби партнера. Сядьте, чесно і відкрито поговоріть — які очікування від фінансової складової стосунків, чи хочете, щоб чоловік утримував, чи вестимете спільний бюджет та інші подібні питання.
  6. У кожного є свій час, в який партнер не втручається. Психологи радять цей час добровільно надати своїй половинці. Кожній людині в сім’ї хочеться побути наодинці, щоб ніхто не стояв над душею. Також цей час допомагає поглянути на себе збоку, усвідомити особисті уподобання та прагнення. Як результат – міцні стосунки у довгостроковій перспективі.
  7. Вільний час витрачайте на саморозвиток. Чоловіки не перестають бути активними і не відмовляються від хобі, навіть одружені. Жінки ж навпаки, дбають про сім’ю, забуваючи про себе та власні інтереси. Чоловік стає більш зацікавленим у дружині, коли вона має улюблене хобі. Будуть нові теми для розмови, цікавіше відкриватимете себе один для одного.
  8. Чоловік – мій найкращий друг. Займайтеся спортом або їдьте на пікнік разом із коханим чоловіком, як друзі. Важливо, щоб було відчуття, яка це прекрасна людина, і як пощастило, що сьогодні я повертаюся з нею додому разом.
  9. Вміти просити вибачення та будувати діалог. Ми всі припускаємося помилок, але вміння просити пробачення допоможе відродити стосунки. Важливо не відкладати такі розмови, а вміти одразу поговорити та зізнатися, якщо помилився. Згодом для побудови щасливих стосунків жінці важливо вміти будувати конструктивний діалог із чоловіком. Людина може неправильно зрозуміти, і якщо обговорити непорозуміння відразу, не будуть накопичуватися зайві образи.
  10. Сміятися разом. Сміятися треба не з людей, а з ситуацій. Коли ви зможете разом з легкістю дивитися на життєві ситуації та сміятися з них, тоді і сім’я буде щасливою. Можливо, ви захочете знайти спільне заняття, яке викликатиме позитивні емоції в обох.

Чи може бути щасливою сім’я, в якій немає дітей

Зробіть це просто сьогодні

Сімейне щастя – це праця. І якщо жінку не все влаштовує у стосунках, то багато що можна змінити прямо зараз. Зробіть для цього таке:

  • Прийміть спонтанне рішення, чого не очікує чоловік. Мета – не шокувати, а приємно здивувати кохану людину.
  • Тиждень без критики з проявом ввічливості та турботи. Свідомо дайте собі установку – тиждень не критикувати і не робити зауважень коханому. Натомість говоріть приємні слова і радуйте партнера. Зробіть приємний подарунок.
  • Спробуйте уявити, що сьогоднішній день – останній, який живете. Не буде шансу виправити ситуацію, вибачитися або почати завтра з чистого аркуша. Існує лише сьогодні. Як змінилася б ваша поведінка?

Ось такі дієві секрети, що допоможуть жінці зберегти сім’ю щасливою. Єдиного рецепта сімейного щастя не вигадали ще. Важливо – бажання обох партнерів прожити разом щасливе життя. Ну і бажання працювати для того, щоб чоловік/дружина та діти були щасливі.

Притча про секрет сімейного щастя і злагоди

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook