Дім Кухня

Рейтинг от “Все цены”: ТОП-5 пароварок до 1000 грн

Смачна і корисна їжа, приготована вдома з прикладанням мінімальної кількості зусиль стала можливою з появою такого пристрою як пароварка.

22.02.2020 15:36

Сьогодні даний вид кухонної техніки є практично в кожному домі обумовлено це безліч причин, в тому числі доступністю, зручністю і ефективністю. На відміну від мультиварок пароварки коштують на порядок дешевше, адже їх функціонал не такий великий. Сьогодні в магазинах побутової техніки можна знайти цілком відмінні моделі за ціною до 1000 грн, саме про них ми і поговоримо. У наш Топ-5 потрапили бюджетні представники техніки, які змогли крім вигідної ціни запропонувати хорошу якість і функціональність.

Tefal VC 1401 – пароварка взяла золото нашого топу. Це техніка відомого на весь світ французького виробника побутової техніки, який є найкращим прикладом поєднання доступності та якості. Потужність, що має прямий, але не основний вплив на швидкість приготування їжі у даній моделі становить 900 Вт, що цілком достатньо для домашнього користування. Завдяки наявності двох ярусів в ній можна готувати відразу декілька окремих блюд або інгредієнтів. У комплекті маємоє ємність для приготування сипучих круп.

Saturn ST-EC0104 – пароварка, яка отримала найбільшу кількість позитивних відгуків серед покупців, але експерти відставили її на друге місці. Це чеська побутова техніка, яка поєднує в собі відмінні функціональні характеристики, стильний мінімалістичний дизайн і хорошу ціну. Двох ярусів буде цілком достатньо для домашнього використання техніки. Мультиварка готує досить швидко, враховуючи її потужність в 800 Вт. Серед особливостей моделі можна відзначити технологію швидкого пара, спрямовану на прискорення старту приготування їжі.

Polaris PFS 0213 – це максимально проста, але функціональна і зручна пароварка. У ній, як і в попередніх моделях є два яруси, а також технологія швидкого пара. Потужність значно менша, ніж у попередніх моделей – 650 Вт. До слова ця характеристика може варіюватися від 500 Вт до 2000 Вт. Polaris – російський бренд з добре налагодженим виробництвом, на якому використовуються сучасні технології та обладнання.

Saturn ST-EC1183 – відрізняється від попередників наявність третього ярусу, а це означає, що готувати в такий пароварці можна ще більше продуктів. Один ярус для м’яса, інший для крупи, а третій для овочів і таким чином, використовуючи всього один кухонний прилад, ви можете приготувати повноцінне блюдо. Сучасний дизайн і об’єм чаші на 1.17 л також можна віднести до позитивних моментів. Для готування відразу на трьох ярусах цілком достатньо буде потужності пристрою в 800 Вт. Крім стандартної чаші для круп в пароварці покупці знайдуть поглиблення для варіння яєць і все це всього за 600 грн.

Saturn ST-EC1184 – також має три яруси, але кардинально відрізняється дизайном. Обсяг ємності для води зменшився і почав складати 1.6 л, а потужність збільшилася до 900 Вт. Також є чаша для круп і поглиблення для яєць. Три яруси оптимальне рішення для великої родини. У такій пароварці можна приготувати повноцінний вечерю на сім’ю з 4 чоловік за один раз. Корпус техніки зроблений їх пластмаси високої якості, яка добре переносить нагрівання і вплив пару.

Наш рейтинг зібрав в собі всі найпопулярніші моделі бюджетних пароварок, які на практиці довели що техніка, куплена за таку не високу суму все одно може бути надійною, функціональної і на відмінно справлятися зі своїми основними завданнями.