контейнери для збору дощової води Город Дім

Приручіть дощ – і навіть у посуху город буде политий. 25 фотоідей

Щоб дощова вода не підмивала основу дому, а натомість поливала ваші грядки, клумби і газон, зробить одну з цих простих конструкцій для збору дощової води.

Правильно організувати відведення дощової води від будинку важливо з багатьох причин. По-перше, дощова вода підтоплює будинок, підмиває фундамент, сприяє підвищенню вологості і розвитку грибка на стінах дому. А по-друге, дощову воду не варто даремно втрачати: її можна використовувати у господарстві, наприклад, для поливу клумб і городу.

Якщо маєте на меті просто відвести дощову воду подалі від дому, продовжіть ринву. А під нею вистеліть ґрунт аркушем поліетилену, спрямувавши смужку у потрібному напрямку. Також у ґрунті можна прикопати трубу.

Зверху систему водовідведення можна замаскувати камінням, надавши йому форму потічка. За ясної погоди він матиме вигляд сухого струмка, а у дощ – повноводого потоку. За допомогою поліетилену відвести воду від дому можна практично на будь-яку відстань і в будь-якому напрямку.


Якщо маєте на меті збирати дощову воду для використання у господарських цілях, встановіть під ринвою бочку або систему із кілької сполучених між собою бочок. На найнижчому рівні вмонтуйте кран, до якого, за потреби, можна буде приєднати шланг. І вам завжди буде чим поливати грядки і клумби.

 

 

Дата публікації: 21.06.2022 img Поділитися