Дім Садиба

Прибирання? Обожнюю! Як полюбити роботу, яку не можеш терпіти

Більшість господинь не любить прибирання, бо це довго, марудно і важко. Але не завжди. Якщо знати деякі хитрощі, прибирання може бути простим, швидким і приємним.

  1. Оцет відчистить мікрохвильовку. Змішайте оцет з водою 1:1 і поставте на 5 хв у мікрохвильовку, ввімкнувши її на максимальну потужність. Потім ганчіркою зітріть бруд.

  2. Оцтова ванна для душу. Щоб помити розсіювач для душу від вапнякового нальоту, одягніть на нього торбинку, налийте в неї оцет і зав’яжіть краї – нехай кисне, а потім протріть губкою.

  3. Шкарпетка очистить жалюзі. На них завжди збирається багато пилюки, а вузькі пластини незручно витирати ганчіркою. Щоб спростити цю процедуру, одягніть на руку шкарпетку і протріть нею жалюзі.

  4. Сіль відмиє чавунну сковорідку. Якщо у пательні пригоріла їжа, налийте в неї трохи води, всипте кілька ложок солі, накрийте кришкою і прокип’ятіть хвилину-дві. Залиште на 10 хв, а потім просто витріть губкою.

  5. Зубна паста оновить кросівки. Аби відбілити підошву спортивного взуття, нанесіть на неї щіточкою зубну пасту – і кросівки стануть як нові.

  6. Сода допоможе почистити диван і матрац. Посипте меблі харчовою содою, залиште на кілька годин, а потім пропилососьте.

  7. Перекис водню поверне бляшкам блиск. Після випікання численних пирогів і пиріжків дека стають тьмяними. Щоби повернути їм блиск, протріть сумішшю перекису водню і харчової соди.

  8. Лимон із сіллю освіжить дерев’яні дошки. Вмочіть лимон у сіль і протріть поверхню.

  9. Сода та оцет відчистять духовку. Спершу треба приготувати суміш соди та води, нанести її на стінки, залишити на кілька хвилин, пошурувати щіткою і зачекати, доки повністю висохне. Усю соду зчистити з поверхні, протерти губкою, змоченою у суміші води та оцту, увімкнути духовку на 20 хв, встановивши найнижчу температуру.


  10. Гумова рукавичка збере шерсть тварин із килимів та меблів. Не знадобляться ні ролики, ні клейкі стрічки.
Дата публікації: 17.09.2018 img Поділитися