Дім Садиба

Прибирання квартир після ремонту

Ремонт – справа трудомістка, серйозна та довгострокова. Він супроводжується шумом, пилом, брудом та легким хвилюванням від першого знайомства з новим інтер’єром. Але після закінчення ремонту власники замислюються далеко не про красу нових шпалер або зручність нових меблів, а про те, як швидко підготувати територію до заселення?

Ремонт – справа трудомістка, серйозна та довгострокова. Він супроводжується шумом, пилом, брудом та легким хвилюванням від першого знайомства з новим інтер’єром. Але після закінчення ремонту власники замислюються далеко не про красу нових шпалер або зручність нових меблів, а про те, як швидко підготувати територію до заселення?

Прибирання після ремонту – справа не менш серйозна, ніж сам ремонт, тому краще довірити її справжнім професіоналам. Наша компанія охоплює повний спектр клінінгових сервісів. У нас працюють досвідчені клінери, які знають тонкощі видалення плям фарби, шпалерного клею та ін. Ми беремося за будь-які обсяги робіт і виконуємо їх у стислі терміни.

Як працює клінінгова компанія «УБЕРЕМ»?

Прибирання після будівництва та ремонту потребує комплексного підходу. Перед виконанням замовлення проводиться попередня оцінка об’єкта. Для цього на місце виїжджає бригадир, оцінює масштаби робіт, види та ступінь забруднень, визначає площу обробки, необхідний інвентар. Перелік робіт обов’язково погоджується із замовником. До підписання кошторису в нього можна включити додаткові сервіси.

Прибирання після ремонту складніше, ніж генеральне прибирання, тому ми залучаємо до процесу цілу бригаду клінерів у складі 4-10 чоловік. Кожен має свій фронт роботи, інвентар та ін. В рамках післяремонтного клінінгу ми виконуємо наступне:

 • виносимо дрібне будівельне сміття;
 • знімаємо захисну плівку з меблів, вікон, стін;
 • видаляємо пил з усіх вертикальних і горизонтальних поверхонь;
 • відтираємо плями фарби, плиткової затірки, шпаклівки, шпалерного клею;
 • робимо вологе прибирання підлоги.

Дуже важливо, щоб під час і після прибирання у квартирі не велися ніякі ремонтні роботи, навіть встановлення сантехніки. В іншому випадку прибирати доведеться знову.

Який інвентар використовують наші клінери?

Наша команда приїжджає на об’єкт, маючи усе необхідне для наведення чистоти. В арсеналі клінерів не тільки витратні матеріали (губки, серветки, щітки), відра, швабри, але й професійна техніка.

Для збирання будівельного сміття ми використовуємо будівельний пилосос, який в кілька разів потужніший, ніж звичайний. Щоб видалити сліди фарби, клеї, затирки та ін., наші клінери використовують парогенератори, підлогомийні машини, щітки, шкребки. Прибирання квартир після ремонту проводиться з використанням еко-хімії від німецького бренду «KIEHL».

Скільки коштує прибирання квартири після ремонту?

Як правило, на вартість впливає кілька чинників: площа приміщення, кількість кімнат, складність забруднень, чисельність бригади, використовуваний інвентар, техніка, хімія. Базова вартість послуги залежить від ступеня забруднення:

 • у квартирі немає складних забруднень і меблів – 35 грн./1 м2;
 • у квартирі невелика кількість меблів і практично відсутні складні забруднення – 55 грн./1 м2;
 • в квартирі є меблі, але без особистих речей власників, забруднень мало – 65 грн./1 м2;
 • квартира повністю обставлена меблями, але є складні забруднення, потрібно хімчистка меблів тощо – 75-85 грн./1 м2.

У цю вартість входять усі види робіт, крім миття вікон. Сервіс замовляється і оплачується окремо. Послуга мийка вікон коштує 130 грн./1 м2.

Наші переваги

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому даруємо їм ряд переваг:

 • Контроль якості. Ми ретельно стежимо за роботою клінерів. Щоб проаналізувати якість виконання поставлених завдань, ми аналізуємо живі відгуки клієнтів. Якщо ви залишитеся незадоволені, протягом трьох днів до вас повторно прийде клінер, щоб виправити помилки.
 • Гарантія безпеки майна. Ми повністю відповідаємо за роботу клінерів. У разі псування вашого майна, компанія гарантує повне відшкодування збитку.
 • Кваліфікований персонал. Наші клінери пройшли спеціальне навчання, вони мають багатий практичний досвід, який дозволяє справлятися з будь-якою роботою.
 • Професійна техніка. Наші фахівці використовують німецьку еко-хімію «KIEHL», яка чудово справляється з будь-якими видами забруднень і не заподіює шкоди домочадцям. Потужні парогенератори, підлогомийні машини та інші інструменти допомагають клінерам наводити чистоту
 • Зручний графік. Замовити послуги можна в будь-який час, адже ми приймаємо і обробляємо заявки цілодобово.

 Замовлення послуг доступне за телефоном, в месенджерах, на сайті. Рекомендуємо залишати заявку за 2-3 дні до запланованої дати прибирання. Але якщо вам потрібно терміново прибрати в квартирі чи будинку, повідомте нас і ми обов’язково знайдемо вихід з цієї ситуації!

Дата публікації: 10.11.2019 img Поділитися