Має знати кожен: аналітики назвали 5 переваг пральних машин з вертикальним завантаженням

З огляду на те, що вертикальні пральні машини мають менший попит, ніж горизонтальні моделі, аналітики вирішили довести, що цільова аудиторія просто недооцінює цей різновид побутової техніки. Для цього дослідники ринку просто сформували список найсуттєвіших переваг пральних машин вертикального типу.

Як виявилося, компактність – це далеко не єдина (як вважає більшість необізнаних потенційних користувачів) позитивна особливість вертикальних машин. 

Наприклад, кожна представлена в MOYO пральна машина Electrolux з вертикальним завантаженням – це чудова можливість зекономити вільне місце, кошти і дорогоцінний час. 

ТОП-5 найважливіших переваг вертикальних пральних машин

1.Безпечність. Більш безпечними та практичними вертикальні пральні машини робить розташування механічних або електронних компонентів керування. Зазвичай всі кнопки та датчики, які використовуються для увімкнення та налаштування, знаходяться поряд з верхньою кришкою і є недоступними для дітей. Фронтальна і бокові панелі моделей з вертикальним завантаженням виглядають мінімалістично внаслідок відсутності зайвих деталей.

2. Зручність використання. Для того, щоб завантажити барабан пральної вертикальної машини на повну, не потрібно нахилятися та приймати незручні пози. Помістити текстильні вироби всередину пральної машини можна, просто стоячи поряд. Завдяки зручній кришці, яка відкривається після натиснення кнопки, процес завантаження займає всього кілька секунд.

3. Додаткове завантаження. Дверцята більшості горизонтальних пральних машин (за винятком інноваційних Смарт-моделей) неможливо відкрити в процесі прання, попередньо не спустивши воду. Власникам вертикальних моделейя проблема не знайома, адже для дозавантаження барабана їм необхідно тільки поставити процес прання на паузу і натиснути кнопку для відкриття верхньої кришки.

4. «Автопаркування» барабана. Ранні моделі вертикальних пральних машин оснащувалися барабаном, налаштовувати правильне положення якого необхідно було вручну. Тобто, для успішного завантаження або розвантаження барабан прокручувався рукою до того моменту, доки його стулки не опиняться напроти люка. Більшість сучасних моделей машин з вертикальним завантаженням підтримує корисну функцію автоматичного паркування барабана (барабан займає правильне положення під час відкриття кришки люка або в момент завершення процесу прання.

5. Надійна фіксація барабана. У вертикальних пральних машинах кріплення барабана знаходиться з трьох сторін, тому характеризується надійністю та витривалістю. Завдяки цій особливості конструкції деякі моделі можуть працювати у режимі «Прання взуття» і здатні легко впоратися навіть з максимальним навантаженням.

Пральні машини з вертикальним завантаженням чудово підходять для сучасних лофтів, Смарт-квартир, заміських будинків, під’єднаних до центральної мережі водопостачання та багатьох інших різновидів житлових приміщень. Вони відмінно виконують свої обов’язки і допомагають завжди підтримувати чистоту та свіжість у будинку.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook