Відпочинок Сім'я

Про людину багато можна дізнатися з того, чого вона не їсть

Травлення схоже на подих. Дихаючи, ми вбираємо в себе навколишнє середовище, асимілюючи його і повертаємо те, що не використали, назад. Те ж саме відбувається і при травленні, хоча цей процес тісніше пов’язаний з матеріальним рівнем організму.

Диханням управляє елемент Повітря, травлення ж підпорядковується інертному елементу Земля. Тому, на відміну від дихання, тут не виникає суворого ритму, чергування поглинання і виведення поживних речовин втрачає свою чіткість і гостроту.

Травлення має риси, подібні з функціонуванням мозку, тому що мозок (чи свідомість) переробляє і перетравлює нематеріальні враження цього світу, а шлунок – матеріальні.

Про людину багато чого можна дізнатися з того, чого вона НЕ їсть

Отже, травлення охоплює:

  • введення в організм зовнішнього світу у формі матеріальних вражень;
  • поділ цих вражень на «корисні» і «некорисні»;
  • асиміляцію корисних речовин;
  • виведення «непотрібних» речовин.

Перш ніж ближче познайомитися з проблемами, які можуть виникнути при травленні, корисно трохи поговорити про символіку харчування. Багато що можна дізнатися про людину по тому, яку їжу вона любить вживати і чого не їсть.

За «нібито» випадковими явищами в звичних процесах можна виявити приховані взаємозв’язки. Людина, яка хоче з’їсти щось конкретне, виявляє зовсім певний стан. Коли щось «доводиться їй не до смаку», її антипатію можна інтерпретувати так само, як вибір однієї з запропонованих можливостей при психологічному тестуванні.

Голод

Символізує бажання володіти, він висловлює якусь жадібність. Процес їжі – це задоволення нашого бажання за рахунок отримання, придбання і насичення.

Солодке

Якщо у людини прокинувся любовний голод, який не задоволений адекватним чином, то він буде проявлятися на тілесному рівні у вигляді любові до солодкого і ласощів. Надмірна любов до солодкого і ласощів – завжди вираз незадоволених потреб в любові. Подвійне значення слова «солодкий» ясно проявляється у висловлюваннях типу «ти мій солоденький».

Любов до солодкого у дітей – свідоцтво того, що вони відчувають брак батьківської любові. Батьки, почувши це, тут же починають заперечувати, що «роблять для своїх дітей абсолютно все». Але ж «любити» і «все для них робити» – зовсім не одне і те ж. Якщо людина весь час їсть «що-небудь смачненьке», значить, їй явно не вистачає любові і уваги. Цьому правилу ви повинні довіряти набагато більше, ніж власними оцінками.

Коли батьки напихають своїх дітей солодощами, вони символічно дають зрозуміти, що не хочуть віддавати їм свою любов і тому намагаються компенсувати її недолік на іншому рівні.

Дієтологи описали наслідки для організму, якщо людина багато їсть – Свідок

Солоне

Людям, які багато думають і займаються розумовою працею, необхідна солона їжа і грунтовне харчування.

Консервативні люди вважають за краще копченості, вони п’ють міцний гіркий чай (це, як правило, їжа, що містить дубильні речовини).

Люди, яким подобається гостра їжа, знаходяться в пошуку нових подразників і нових вражень. Їм подобається отримувати виклик, навіть якщо на нього важко адекватно відреагувати.

Без солі

Люди протилежного типу воліють щадне харчування – без солі і прянощів. Такі люди дуже себе бережуть і намагаються обходитися без нових вражень. они бояться конфронтації, не люблять «з’ясовувати стосунки». Страх може довести їх до необхідності харчуватися кашами, так як шлунок починає сильно боліти «на нервовому грунті». Про це ми ще поговоримо більш докладно.

Каша – це дитяче харчування. Захоплення кашами дорослих ясно свідчить про прагнення до дитячої інфантильності, при якій немає необхідності проводити розходження або розкладати явища на складові. Їм навіть не доводиться відкушувати і подрібнювати їжу (адже це виглядає так агресивно). Такі люди вважають за краще просто ковтати. У інших нелюбов до конфліктів проявляється настільки сильно, що в один прекрасний день вони виявляються в реанімації, де їх годують внутрішньовенно – чим не спосіб вирішувати конфлікти за чужий рахунок?

Благими намірами… 5 загрозливих трендів у ставленні до їжі | Рубрика

Боязнь проковтнути рибну кістку символізує страх перед чужою агресивністю. Боязнь проковтнути кісточку – небажання мати проблеми, тому що не хочеться проникати в суть (ядро) речей.

Але існує і протилежна група людей, які шукають собі проблеми. Їм будь-яку ціну потрібно проникнути в суть речей, тому вони люблять тверду їжу. Небажання жити без проблем буквально кидається в очі.

Якщо на десерт подано солодке, їм обов’язково потрібно ще що-небудь, що можна кусати. Цим вони демонструють свою боязнь любові і ніжності, точніше кажучи, боязнь тих складнощів, які несе з собою любов.

З книги Рудигер Дальке «Хвороба як шлях. Значення й призначення хвороб»

Джерело

Дата публікації: 03.12.2020 img Поділитися