Життєві історії Сім'я

Познайомилася по телефону з коханкою чоловіка, всю ніч проплакала

Де взяти сили, щоб все це витерпіти? Ні в які рамки не вкладається його поведінка!

Де взяти сили, щоб все це витерпіти? Ні в які рамки не вкладається його поведінка!

Він приходить додому коли захоче, робить, що захоче, а я змушена терпіти. Я поклала дітей спати. Ігор прийшов пізно, пішов на кухню вечеряти. Поговорив зі мною про плани на завтра.

Я зібралася вести сина до стоматолога, Ігор сказав, що звозить його сам, бо йому потрібно в цю частину міста. В очі не дивиться. Я запропонувала йому поговорити. Відмовився. Сказав, що нічого не сталося, все добре, все нормально.

Пішов в душ. А у нього телефон на кухні залишився. Телефон задзвонив. Дивлюся, Маша. Я взяла трубку. Питаю: це хто?

А вона відповідає: «Ти мабуть, Іра?». З таким єхидством каже. Голос грубий, неприємний: «Ти, мабуть, дружина Ігорка?»

Мене це дуже розлютило. Що за слово таке «Ігорко»? Я його так не називаю, а це стороння жінка називає. Я звичайно їй зауваження зробила, а саму просто трясе від злості. Питаю, хто вона взагалі така. А вона каже: «Ти дружина, а я коханка. Тепер ми познайомились. І не думай Ігоркові сказати, що я з тобою говорила. Скажеш – не побачиш його більше. Зрозуміла мене?»

Я хотіла щось сказати, але Ігор з ванни вийшов, я телефон вимкнула. Я підійшла і жбурнула телефон на диван. Знаєш, з ким я зараз говорила? – запитую.

А він вхопив мене рукою за обличчя і в очі прямо сказав, що це не моя справа. Потім спати завалився, а я на кухні сиділа до третьої ночі, плакала, як ненормальна.

Що робити?

Як я подружилась з коханкою свого чоловіка

Джерело

Дата публікації: 07.07.2021 img Поділитися