Здоров'я та краса Краса

Повертає красу та молодість звичайна… картопля

Картопляна маска не лише освіжає, а й живить, розгладжує зморшкувату шкіру.

Одна з дієвих зволожувальних масок для сухої, в’янучої шкіри з дрібними зморшками: зварити картоплю, розім’яти, додати яєчний жовток, трохи гарячого молока.

Освіжити нормальну чи жирну шкіру обличчя можна клейстером з крохмалю з додаванням борошна та збитого білка.

Щоб зняти набряки під очима, потрібно зварену в лушпинні картоплю розрізати й теплою прикласти до набряків на 30-40 хвилин.

Для миттєвого зняття втоми та розгладження зморщок рекомендується одну велику картоплину зварити в невеликій кількості молока, розім’яти, остудити й накласти на обличчя ще теплою, накрити обличчя вовняною хусткою. Тримати 20 хв. Змити теплою і потім сполоснути холодною перевареною водою. Або: нанести на обличчя кашку з натертої сирої картоплі з додаванням трохи лимонного соку.

Картопляна маска не лише освіжає, а й живить, розгладжує зморшкувату шкіру. Сухий шкірний покрив стає ніжним, гладким і пружним. Особливо корисна маска з молодої картоплі, звареної в лушпинні, жінкам після сорока. Розім’яти зварену картоплю, змішати зі сметаною та накласти на обличчя. Через 20 хвилин змити.

Якщо кожен день опускати на 5 хвилин руки в картопляний відвар, то шкіра стане шовковистою й ніжною. Також ванночки з відвару картоплі – ефективний засіб боротьби з ламкими нігтями. Щодня застосовуваний концентрований картопляний відвар здатний навіть подолати задавнені грибкові інфекції.

Дата публікації: 09.06.2021 img Поділитися