Дім Садиба

Поради щодо вибору матраца

Повноцінний сон – запорука здоров’я, про це відомо кожному, тому облаштуванню спального місця приділяють багато уваги.

Повноцінний сон – запорука здоров’я, про це відомо кожному, тому облаштуванню спального місця приділяють багато уваги. Ідеальний варіант – ліжко з хорошим матрацом, до вибору якого варто підійти з усією відповідальністю. На що звернути увагу при його покупці, щоб на ньому було зручно спати, розглянемо далі в статті.

5 головних аспектів

Для вибору матраца не обов’язково бути експертом. Досить лише подумати про те, що забезпечує зручність під час сну:

  1. Розмір. Орієнтуватися треба на те, яке ліжко встановлене ​​в кімнаті: односпальне, полуторне або двоспальне. Якщо необхідний матрац нестандартного розміру, його завжди можна замовити. Виріб виготовляють під замовлення за попередньо зазначеною довжиною і шириною спального місця.
  2. Жорсткість. Цей показник має велике значення, від нього залежить, наскільки зручно буде спати. М’який матрац потрібно вибирати людям, вага яких не перевищує 55 кг. Такий виріб підходить для літніх і тих, хто вважає за краще спати на боку. Середня жорсткість допомагає позбутися від проблем з грудним відділом хребта. Жорсткі матраци мають позитивну ортопедичну дію. Вони підходять для дітей і підлітків, а також людей з великою масою тіла.
  3. Навантаження. Властивість, що показує, яке зусилля допустимо докладати на одне спальне місце. Кожен виріб розрахований на певну вагу користувача, що вказано на етикетці. Це обов’язково враховується при виборі.
  4. Функціональність. Йдеться про призначення виробу. Для домашнього використання краще купувати матрац високої якості. На ньому буде зручно спати і прослужить він досить довго.
  5. Конструкційні особливості. Внутрішнє наповнення виробу має велике значення. Правильний вибір несучої системи забезпечує хорошу підтримку тіла під час сну. Фахівці рекомендують враховувати вагу, вік і стать майбутнього власника, щоб домогтися максимального комфорту.

Якщо самостійно вибрати все-таки складно, попросіть допомоги у консультанта, який не тільки розповість всі плюси і мінуси кожного виробу, але і підкаже кращий варіант.

Вибирайте краще

Який матрац підходить для ліжка – пружинний або безпружинний? Звичайно, мова не йде про вироби, наповнені ватою. Вони не мають попиту, оскільки абсолютно непрактичні. Використання сучасних матеріалів дозволяє виробляти якісні матраци https://if-matras.com/kollekcii-matrasov/pruzhinnye-matrasy/, які забезпечують повний комфорт для людей різної статури, в тому числі зазнають регулярні болі в спині.

Комплексна ортопедична підтримка здійснюється у матрацах з пружинними блоками. Вони здатні повторювати контури тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, в якому б положенні не лежала людина. Головна перевага наявності пружин – довговічність експлуатації виробу. Він не піддається деформації, завдяки тому, що виготовлений з пружної сталі. Основне завдання власника – забезпечити надійний захист від забруднення оббивної тканини і її передчасне зношування. Для цього можна використовувати наматрацник, який можна при необхідності випрати.

 

Дата публікації: 12.01.2021 img Поділитися