Перевезення вантажу по Україні та за кордон експедитором

Хто такі експедитори, які функції виконують експедиторські компанії і чому їхніми послугами варто скористатися?

Імпорт та експорт можуть швидко стати невигідним та забирати багато часу у виробників, яким необхідні оптові перевезення. Проте мова не тільки про масштабні задачі. Перед приватними особами також постає необхідність у транспортній сполуці при менших обсягах діяльності.

Експедитори відіграють важливу роль у транспортній галузі, допомагаючи компаніям оптимізувати процес доставки товарів. Порадять рішення про зменшення витрат та допоможуть підвищити ефективність. У цій статті ми обговоримо, хто це та які переваги роботи з ними.

експедитор

Яка функція експедиторської компанії?

Вона служить посередником між підприємством та компанією вантажоперевізника. Вміло керує усіма аспектами процесу: від зберігання перед відправкою до забезпечення проходження через митницю. Проте експедиторська компанія не займається переміщенням сама, а встановлюють відносини з транспортними компаніями. Ті, своєю чергою, доставляють продукцію автомобільним, залізничним, водним та повітряним транспортом.

Приклад такої компанії– «АнВі Транс». Займаючи своє почесне місце в цій сфері, готова стати вашим надійним логістичним партнером. На її прикладі розглянемо теорію в дії.

Фахівці готують до відправлення товари, домовляючись зі складськими, транспортними та іншими логістичними компаніями. Користуючись послугами підприємств, з якими укладають контракти, надають своїм клієнтам найкращий спосіб відправляти та отримувати товари як в Україні, так і за кордоном.

Серед послуг, що надаються, можна виділити:

 • Підготовка всіх документів, необхідних для імпорту чи експорту.
 • Вибір транспортних компаній.
 • Переговори щодо витрат від імені своїх клієнтів.
 • Консолідація вантажів для меншої кількості відправлень.
 • Управління запасами в процесі циклу транспортування.
 • Подання страхових претензій за необхідності.

Чи може «АнВі Транс» розв’язати вашу індивідуальну задачу? Так, завдяки рокам досвіду. Для консультації зверніться:https://anvi-trans.com/perevozki_poland_ukraina.html.

експедитор

Чому варто звернутися до експедитора?

Плюси ув спрощенні постачання оптових замовлень, особливо тих, що вирушають по всьому світу. Вантажовідправник має оптимальне рішення щодо зберігання та складування. Отримує все необхідне страхування та документацію. Клієнт знає про кожен крок виконання замовлення. Експедитори полегшують керування вантажами, надаючи єдиний рахунок за послуги разом узяті.

Що зроблять спеціалісти:

 • Планування та організація необхідних транспортних засобів, щоб вантаж досягнув місця призначення у найкоротші терміни.
 • Створення особливих умов для товарів, які цього потребують, наприклад, низької температури.
 • Упакування та зберігання товару.
 • Підготовка документації.
 • Укладання договору страхування.
 • Проведення митного оформлення.
 • Відстеження продукту.

Якщо ви працюєте в межах однієї митної території, транспортування вантажів є відносно простим, і ви можете організувати його самостійно. Однак наймання експедитора може зробити весь перебіг більш керованим. Деякі фірми не надають послуги міжнародної торгівлі та спеціалізуються на послугах у конкретній країні чи на одній митній території.

Імпорт із-за меж ЄС — трохи складніший процес. Зазвичай виникає необхідність переміщення вантажу двома та більше видами транспорту (так звані мультимодальні). Митне оформлення також складніше. Тому краще скористатися послугами фахівців.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook