Вазони Садиба

Ось що слід зробити, щоб грошове дерево зацвіло

Грошове дерево може потішити вас своїм цвітінням, але тільки при особливому догляді. І це треба робити вже в червні….

Квіти товстянки тонкі і дрібні, пофарбовані в білий або рожевий колір. У південній частині Каліфорнії, наприклад, рослина, цвіте дуже часто і її використовують в якості живої огорожі. Якщо даний вид Товстянки вирощувати в закритому приміщенні, то для неї потрібно створити певні умови.

З настанням літа цій рослині необхідне відкрите повітря. І не затягуйте з цим. Червень вважається найсприятливішим місяцем для цього. Товстянка буде себе комфортно почувати в прохолодній частині вашої ділянки при температурі від 20 до 28 градусів. Вона також добре переносить і палюче сонце, і абсолютну тінь.

Поливати часто рослину немає необхідності. Досить це робити раз на тиждень, коли грунт стане дуже сухий. Якщо температура повітря значно знижується, це теж ознака того, що їй не потрібна волога. Грошове дерево звикло до посушливого клімату й не вимагає частого поливу.

Переносити рослину в теплицю слід в кінці осені аж перед початком заморозків. З кінця серпня-вересня – повертаємо її в приміщення.

Залишайте грошове дерево в нічний час на ганку, де немає обігрівача, протягом кількох тижнів. Звичайно, якщо не буде заморозків. Для цвітіння йому необхідні холодне повітря і темні ночі.

Через кілька тижнів такого температурного режиму в кінці жовтня – на початку листопада ви помітите бруньки на кінцях гілочок. А в грудні вона зацвіте. Цвіте Грошове дерево зазвичай 30 днів. Під час в’янення квітів їх потрібно підрізати.

Дата публікації: 21.05.2020 img Поділитися