Кухня Рецепти

Огірки «Як магазинні»

Секрет хрустких огірків у тому, що банки потрібно відразу закрутити, не стерилізувати і не накривати! Інакше стануть м’якими.

11.07.2018 13:19

Огірки «Як магазинні»

Огірки, перець чорний горошком, гірчиця в зернах, листок лавровий, часник, цукор, сіль, оцтова есенція, свіжий кріп, вода.

Вимити банки і простерилізувати їх разом із кришками. Помити огірки, укласти їх у банки об’ємом 1 і 1,5 л. Визначити кількість води, потрібну для маринаду: налити по вінця в одну банку з огірками води, злити її, виміряти і помножити на кількість банок. Закип’ятити потрібну для всіх банок кількість води, окропом залити банки з огірками, накрити кришками, дати охолонути. Після того, як вода в банках охолола, воду злити у каструлю і з неї приготувати маринад. А у кожну банку додати 5–6 горошин перцю, 1 ч. ложку гірчиці, 1–2 лаврових листки, 1–2 зубці часнику, свіжий кріп. Огірки залити киплячим маринадом. Маринад: на 1 літр води 6–8 ст. ложок цукру, 2 ст. ложки солі, 2 ст. ложки оцтової есенції, закип’ятити і залити в огірки. Відразу закрутити і не накривати! Інакше стануть м’якими.