Ніколи не допускайте цих помилок, коли садите цибулю

Нещодавно з’явилися сорти цибулі, які потрібно висаджувати восени під зиму. В наступному році можна отримати добрий та ранній врожай смачного й корисного овочу, який добре зберігається до нового врожаю.

Дотримуйтесь терміну висадки сіянки цибулі

В південних районах країни можна розпочинати роботу вже в кінці жовтня на початку листопада. Інші регіони можуть висаджувати її при температурі +5..+8°C. Рання посадка рослини може викликати ріст її молодого листя, яке не переживе холодів, а пізня призведе до того, що не встигне рослина прижитися.

Придбану сіянку не висаджуйте відразу в землю

На початку добре переберіть її, видаліть гнилу та розміром більше 2 см в діаметрі, а після розпочинайте підготовку до посадки.

Підготуйте землю перед висадкою цибулі

Ділянку під цибулю краще розбити на невеликому підвищенні в добре освітленому місці. Приберіть грядку від рослинних залишків, внесіть на 1 кв. м. 1 кг перегною та 15 гр. суперфосфату. Після добре перекопайте землю.

Стандартна схема посадки

Висаджуйте сіянку цибулі на відстані 4 см одна від одної й 7 см поміж рядками.

Дотримання сівозмін

Можна висаджувати сіянку на одному місці не більше двох років поспіль. Не садіть цибулю на ділянці, на якій раніше росли такі культури, як часник, петрушка, картопля чи бобові, бо про гарний врожай можна навіть не мріяти.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook