Сім'я Секрет успіху

Не квап події! – правила Всесвіту, про які корисно знати

Вам здається, що весь Всесвіт налаштований проти вас? Це не так. Будь-яка невдача трапляється з вами не просто так. Всесвіт живе за своїми законами. Незнання цих законів не звільняє вас від відповідальності. Ось закони Всесвіту, яких слід дотримуватися, якщо ви хочете досягти успіху в житті:

1) Закон про рівний енергообмін

Коли ви ділитеся енергією з іншими – для розвитку або для будь-якої іншої мети – нам повертається рівно стільки, скільки ми витратили.

Коли ви втрачаєте енергію – хворієте або ваш бізнес розвалюється – просторова енергія врівноважується. Будь-яка дія-це є віддача енергії і її прийняття.

2) Закон про рівноваги

У Всесвіті все гармонійно. Вона завжди буде призводити до вас в рівновагу. Пам’ятайте: скільки ви витратили енергії, стільки до вас і повернеться.

Кожна дія повертається. Всі вчинки – це енергетичні поля, які обов’язково до вас повернуться, виконавши свій шлях, але в більш якісному прояві.

3) Закон про карму, як про причино-наслідковий зв’язок

Всі вчинки, всі ваші дії – це енергія, вона знаходяться поза простором і часом. Кожне втілення, досвід – це енергетичний виплеск в простір, який здійснюється при взаємодії зі світом.

Вся вироблена енергія при входженні в простір змінює його. І після цього просторова енергія формує енергію для нових дослідів і втілень.

4) Закон Божественності

Згідно з ним, все навколо має божественну сутність і роль. Іншими словами, кожен вибір, який ви робите в житті, спостерігається Всевишнім. Його можна знайти в кожній живій істоті.

5) Закон тяжіння

Згідно з цим законом, подібне притягує подібне. До вас притягається то, що у вас всередині. Якщо ви щасливі і гармонійні, до вас притягуються щасливі і гармонійні люди.

Якщо ви песимісти і скептики, вважаєте, що в світі все жахливо, ви притягує подібних людей і обставини.

6) Закон повторення

Все повторюється. Всі події на землі вже відбувалися колись. Пам’ятайте про це, і ви зможете передбачити майбутнє. Де докази? Згадайте про таке явище, як дежавю.

Це психічний стан, при якому людина відчуває, що колись уже була в подібній ситуації, подібному місці.

7) Закон бумеранга

Наші пращури говорили: “Що посієш, те й пожнеш …”, “Як відгукнеться – так і відгукнеться …”, “Який привіт – така і відповідь …”, “Не рий яму іншому – сам в неї потрапиш …”

Це і є закон бумеранга. Ви отримуєте назад те, що віддаєте. Чим більше добра ви «сієте» навколо себе – тим краще, щасливіше буде складатися ваше життя.

Дата публікації: 28.07.2020 img Поділитися