Здоров'я та краса Народна медицина

Настоянка листя хрону лікує гепатит і цироз печінки

Листя хрону унікальне тим, що витягує сольові відкладення прямо через пори шкіри. Тому не користуватися такою здатністю доступного продукту просто нерозумно. Не дарма сільські знахарки часто застосовували лікування листям хрону. Ось як це можна зробити.

Під час презентації в Києві своєї книги «Резервні можливості організму. Дихання. Свідомість. Міфи і реальність» доктор медичних наук, професор Іван Неумивакін відзначив особливі властивості хрону як скарбниці мікроелементів, комплексу вітамінів.

Так, листя хрону містить вітаміни С, В, каротин, флавоноїди, кальцій, калій, залізо, мідь, фосфор, сірку, вуглеводи, крохмаль тощо.

З листя хрону можна приготувати настоянку, яка помічна за хвороб печінки, у тому числі вірусного гепатиту й цирозу, за чоловічих і жіночих хвороб, порушення обмінних процесів, остеохондрозу та остеопорозу, атеросклерозу.

Рецепт настоянки листя хрону:

  1. листя хрону подрібнити, натовкти ним банку, залити горілкою і тримати в холодильнику на нижній полиці 7 діб.
  2. процідити й зберігати за кімнатної температури в темному місці.
  3. пити по 1 ст. л. 2-3 рази на день за 30 хв до їжі. Можна до цієї настоянки ( на 0,5 л ) додати 2-3 ст. л. меду і сік 2-3 лимонів.

Настоянка листя хрону протипоказана людям, хворим на гастрит з підвищеною кислотністю, виразку в травному тракті, пієлонефрити.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 28.05.2019 img Поділитися