Здоров'я та краса Народна медицина

Напій, який стимулює розум

У цій публікації ми розповімо про напій. Ви можете приготувати його всього за 10 хвилин. Він недорого коштує і допоможе покращити роботу мізків.

Мозку насамперед потрібні щоденні стимули, мінімум стресів, регулярна фізична активність і збалансоване харчування. А цей напій є чудовим доповненням до здорового харчування. Він також корисний для здоров’я організму в цілому. Однак варто пам’ятати, що цей засіб сам по собі не стане вирішенням всіх ваших проблем.

Для мозку потрібні три компоненти

Допомогти мозку допоможуть три компоненти: кориця, куркума і мед. Якщо ви ніколи не поєднували їх в чаї, зараз саме час спробувати. Напій з корицею, медом і куркумою має корисні властивості.

Наукою доведено, що кориця є прекрасним природним стимулятором для мозку. Після засвоєння організмом ця пряність здатна знищити натрію бензоат – тип кислоти, що перешкоджає зв’язку між клітинами мозку.

Кориця в поєднанні з куркумою також діє як потужний антиоксидант, який здатний захистити вас від шкідливого впливу вільних радикалів.

Кориця разом з куркумою стимулюють рецептори двох дуже потужних нейромедіаторів: серотоніну і дофаміну. Ці речовини викликають емоції, завдяки яким ви почуваєтеся більш позитивними, активними й енергійними. Це природні мотиватори для головного мозку без побічних ефектів, які викликають бажання робити щось, спілкуватися з іншими та брати на себе нові завдання.

Натуральний мед дуже корисний для мозку. Лише однієї столової ложки меду на день достатньо! Він покращує кровопостачання і, крім того, дає мозку здорову енергію природного походження, за яку ваше тіло буде вдячне.

Кориця у випічці «не працює»

Ви можете поєднувати ці прянощі з іншими продуктами. Але зауважте, що кориця, яку часто додають у різноманітну випічку та десерти, при змішуванні з великою кількістю цукру і борошна, втрачаєте багато корисних властивостей.

Як приготувати напій для мозку

1 скл. води, по 1 ч. ложці меленої кориці і меду, 0, 5 ч. ложки куркуми.

Коли вода закипить, додати мелену корицю і куркуму. Кип’ятити 15 хв, настояти ще 10 хв, процідити. Додати мед. Напій дує приємний на смак. Пити його бажано регулярно. За кілька днів ви помітите позитивні зміни.

Дата публікації: 25.04.2018 img Поділитися