Відпочинок Сім'я

Найпідліші знаки Зодіаку. Ніколи не довіряйте їм свої таємниці!

Найчастіше зрадлива натура проявляється в певних життєвих обставинах. Однак у деяких людей негативні якості занадто видно, щоб їх ігнорувати. Розглянемо більш уважно тих, хто майстерно вміє псувати настрій.

Репутацію найбільш підлого знака ще потрібно заслужити, як би це дивно не звучало. За це “престижне” звання боряться відразу кілька представників зодіакального кола.

Близнюки

Для того, щоб опинитися на вершині сумнівного рейтингу, Близнюкам багато робити не треба. Досить бути собою в повній мірі. Набір їх лукавих якостей вражає уяву: хитрість, підступність, цинічність помислів, мінливість, відсутність уваги до іншого і т.д. А якщо додати до цього списку невміння визнавати свою провину, то лавровий вінок забезпечений.

Інша справа, що ці життєрадісні люди здатні все життя водити за ніс, і так і не видати своїх підлих секретів. Точніше, видавати їх обережно, не дозволяючи запідозрити в стабільності кепський характер. Зазвичай, про це знають тільки найближчі люди. Багато печалі належить пережити партнеру річного знака.

Близнюки завжди хочуть сісти на царське місце. Тому збити з них пиху зарозумілості досить важко.

Діва

Про холоднокровність і розважливість Дів чув багато хто. Цей знак здатний зробити запаморочливий за своєю жорстокістю вчинок, щоб його нарешті помітили. Оцінили “заслуги” по чесноті. Оскільки жага визнання є і у них.

Це сірі кардинали зодіакального кола, часто стають в житті мільйонерами. За допомогою грошей вони знаходять здатність карати неугодних.

У поганому настрої Діви страшні і порочні, можуть погано ставитися навіть до найближчих людей. Зате, на відміну від тих же Близнюків, про скверність характеру Діви іноді можна здогадатися. Скверна неодмінно виявиться в відсутності порядності. Ці фанати чистоти забувають про неї, коли їх думки охоплюють жагою помсти. Вони стають грубими, вульгарними, відверто злісними. Краще до Дів завжди добре ставитися, щоб стимулювати розвиток їхніх чеснот. Інакше доведеться заплатити дуже дорогу ціну: тим чи іншим способом, але Діва змусить поважати свою силу.

Скорпіон

Гідну конкуренцію Близнюкам готові скласти мстиві Скорпіони. Їх вміння плести інтриги, грати з почуттями інших, безсердечно відмовляти в любові і жорстоко карати за найменші помилки – не знаємо чи хтось зможе повторити.

Погана репутація Скорпіонів обумовлена ​​надзвичайною силою цього пристрасного знака. Гіпнотичний погляд пригнічує безвольних людей за дві секунди. Саме цим хлопцям властиво проявляти енергетичний вампіризм. Вони харчуються чистими помислами інших, в глибині душі відчуваючи прямо протилежні почуття.

Несамовиті в любові, Скорпіони люблять проявляти садизм. Їх партнеру варто серйозно остерігатися, щоб не викликати гнів представника водної стихії. Скорпіони визнають тільки крайні, вищі почуття: або абсолютна любов, або чесна ненависть.

Козоріг

Не дуже хорошим знаком Зодіаку вважається і грубий Козоріг. Його здатність підло мислити не завжди відома оточуючим, оскільки він її ретельно приховує.

Роки самовідданої праці не проходять даром – після середини років Коороги стають дратівливими, безпринципними (читай підлими), відверто цинічними. Природжені кар’єристи занадто сильно хочуть опинитися на вершині суспільства, а тому частенько йдуть “по головах”. Зраджують партнерам по шлюбу і бізнесу, брешуть про свої чесноти.

Сильно страждають від Козорогів саме близькі люди. Якщо серед ваших родичів є представник даного знака, то краще його близько не підпускати до себе: неодмінно обдурить при зручному випадку. Іноді просто для тренування здібностей, як би дико це не звучало.

Козороги здатні на будь-яку, навіть саму витончену гидоту. У вирішальний момент вони діють досить прямо. Змітають будь-які перешкоди і стіни зі шляху. Ігнорують пристойності і моральні норми. Не гребують чорною підлістю заради тієї ж наживи. Ось чому на п’єдесталі з Близнюками і Скорпіонами повинні бути саме вони.

***

Що стосується інших знаків Зодіаку, то тут можна обійтися без почесних місць. Досить перерахувати їх негативні якості, щоб зрозуміти, як сильно вони поступаються в підлості вищезазначеним хлопцям.

Овен. Вкрай запальні і емоційні. Злість Овнів виливається гранично бурхливо. Вони стають жахливими людьми після того, як отримують владу в свої руки. Якщо Козероги заспокоюються після визнання своїх заслуг, то Овни тільки починають діяти. Поводяться егоїстично і грубо.

Телець. Завзяті люди здатні на багато що, щоб досягти своєї мети. Їх бажання впоратися з усіма проблемами самостійно часто відкладає свій негативний відбиток на характері. Злопам’ятність і ревнощі Тельців виявляються в невідповідний момент. Їм важливо своєчасно знайти вихід для своєї агресії.

Рак. Їм рідко властива підлість намірів. Підступність проявляється в прикордонних ситуаціях, коли їх життя щось загрожує. Відверті труси легко ховаються за спини інших, забуваючи про захист власної гідності. Зате своїх близьких вони ревно охороняють, іноді завдаючи цим серйозні незручності.

Лев. Якщо хоча б на мить забути про те, хто стоїть перед вами, Леви миттєво про себе нагадають. Вони не терплять зневаги або байдужості. Їхні почуття сильні, а сили величезні. Тому стратити жертву їм нічого не варто. Навіть якщо доведеться для цього застосувати деяку підлість.

Терези. Жадібність повітряного знака часто виражається в маніпулюванні іншими людьми. Їм подобається саме відчуття володіння контролем над ситуацією. Це врівноважує їх самих всередині. Тому не варто дивуватися тому, що вони використовують різні методи для досягнення своїх цілей.

Стрілець. У волелюбних Стрільців є один недолік. Їх легко використовувати в чорних цілях. Вони легко піддаються навіюванню, швидко підпорядковуються більш сильному партнеру. Підлими стають вони саме від нього.

Водолій. Гострота розуму Водоліїв здатна повести їх по кривій доріжці. Вони готові стати генієм в будь-якій сфері, аби люди помітили їх творчу силу.

Риби. А ось у сентиментальних Рибок переважає інша риса: вони занадто щирі з іншими. Коли ж їх сильні почуття грубо ігнорують, вони замикаються в собі, відмовляють в любові навіть найближчим людям. Цілком закономірно, що останні бачать в цьому виняткову підлість. Хоча часто самі винні в цьому сенсі.

За матеріалами

Повчальна казка про сильну дівчинку, яка не витримала власного шлюбу

Дата публікації: 18.08.2021 img Поділитися