Найбільш точний гороскоп. Знайдіть свій знак!

У мене все співпало! Обов'язково прочитайте!

Овни

Найсильніші противники

Овнів завжди потрібно побоюватися. Вони вперті і рішучі. Але головний їхній козир – це вміння пристрасно цілувати свого партнера. Вони – ніжні й ласкаві, але в той же час жагучі і гарячі. Досить дивне поєднання в одному флаконі. Овни -найбільш пристрасні коханці. І гріх їх не впізнати в цьому амплуа. Вони вперті, але ця якість допомагає їм досягати недоступних висот, адже вони точно знають, куди і навіщо йдуть в життя.

Тельці

Люди, що досягають будь-яких цілей

Тельці не люблять розмінюватися на швидкоплинні романи. Для них важливі тривалі і серйозні стосунки. Вони не опускаюють руки на середині справи. Для них важливо досягти своєї мети, будь то любовна частина життя чи кар’єра. Величезним плюсом такого прагнення є те, що вони самовпевнені, самозакохані і вважають, що світ ось-ось впаде до їх ніг, і часто це виявляється правдою. Вони прекрасно цілуються, тому їх партнер завжди задоволений, як морально, так і фізично.

Близнюки

Дволикі щасливчики

Це найдостойніші люди. Вони – комунікабельні і працездатні. Їх фантазіям і ідеям немає меж. Вони завжди знають правильну відповідь на поставлене запитання. Іноді їхні поради здаються марними і безглуздими, але приходить час, коли всі розуміють, що саме ці поради були найбільш раціональним зерном у вирішені конкретної проблеми. Близнюкам можна довіряти, вони ніколи не кинуть Вас у важку хвилину. Близнюки можуть закохати в себе людину одним лише поглядом. Вони – ще мілашки. Їх потрібно любити і сприймати такими, якими вони є.

Раки

Загальновизнані улюбленці

Найтепліший і домашній знак Зодіаку. Вони вміють любити довго і глибоко. Їх фізичні дані завжди практично ідеальні, навіть якщо не відповідають суспільним нормам. Вони – харизматичні й талановиті. Шкали їх працездатності зашкалює. Вони можуть все і завжди. У міру скромні, і в міру розпущені. Якщо Вас полюбив Рак, то Ви – найщасливіша людина на Землі. Ви в його думках і серці навіки.

Леви

Царі Всесвіту

Леви частіше за інших знаків живуть в період «білої смуги». Їм все дається легше, ніж іншим представникам «земної фауни», але в період «чорної смуги» вони не можуть зупинитися в свій смуток і самоїдство. Вони – найсильніші і найпалкіші. Мудреці і добрі порадники. Вони вміють жити на повну і точно зроблять будь-який захід незабутнім. Чудові коханці. Якщо у Вашому житті з’явився Лев, то не віддавайте його нікому.

Діви

Вірні і пристрасні

Їм мало хто зможе відмовити на планеті Земля. Вони – працьовиті, дбайливі і надійні. Їх вірності немає меж. Діви – відмінні слухачі, але в потрібний момент завжди готові висловити свою позицію. В умінні підтримати розмову їм немає рівних. Вони не прощають брехні, тому другого шансу не дають. Якщо Вам пощастило зустріти свою Діву, то тримайтеся за неї. Вона – Ваш тил і Ваш рятувальний круг до кінця життя.

Терези

Збалансовані та щасливі

Терези – найяскравіші люди на Землі. Їх неможливо забути. Вони живуть у своєму власному світі бажань і фантазій. Але в певний момент вони змінюють своє ставлення до людей і стають дуже вимогливими. Цей період просто потрібно пережити. Вони йдуть в одну ногу з модою, і з чудовим настроєм. Оптимізм – їх друге «я». Терези – надійні друзі і вірні коханці.

Скорпіони

Магніт для всіх знаків

Скорпіони можуть робити неможливе. Вони – супер чарівні, але з міцним стрижнем. Їх почуття гумору вражає, а їх сеkсуальність зашкалює. Скорпіони люблять гроші, точніше великі гроші. І гроші в свою чергу відчувають до представників цього знака величезну симпатію. Скорпіони віддають перевагу тривалим стосункам, але і легким фліртом іноді не гребують.

Стрільці

Надійні одинаки

Стрільці – надійні і вірні. Вони – пристрасні коханці і сеkсуальні одинаки. Вони стають чудовими батьками. Але як партнери вони складні. З ними краще не сваритися. Стрільці іноді вірять в чудеса, тому дозволяють собі пофантазувати. Але вона вкрай приземлені в питаннях життя. Стрільці побудуть будинок, виростять сина і посадять дерево. Все по стандарту, але з якимось шиком. Вони вміють дарувати турботу, тому цих людей не можна відпускати зі свого життя.

Козероги

Пристрасні і непокірні

Козеріг не будуть напружуватися, вони знайдуть тих, хто буде «напружуватися» замість них. Вони – розумні і зухвалі. Нікому не радимо бути їх ворогами, адже їхні плани помсти завжди будуть непередбачуваними і геніальними. Козероги – прекрасні співрозмовники. Вони можуть підтримати будь-яку розмову. Їх фізичні дані – чудові. А на додаток до всього вони – пристрасні коханці.

Водолії

Вправні коханці

Надійні і працьовиті. Знаючі собі ціну і гідні поваги. Їм можна розкрити найстрашнішу таємницю і не боятися, що хтось про це дізнається з їхніх вуст. Водолії чудово знають, чого хочуть в сеkсі, тому вони – справжні домінанти і вправні наставники. Вони не зациклені на перфекціонізмі, адже для них в творчому хаосі живе порядок. Вони завжди рвуться в бій. У бій за справедливість, честь і сеkс 😉

Риби

Ідеальний партнер

У Риб відкрита душа навстіж, якщо поруч рідна людина, але при незнайомцеві вони поводяться вкрай обачно і завжди тримають вухо й око насторожі. Вони – найбільш турботливий і уважний знак Зодіаку. Але не варто з ними сперечатися, адже вони практично завжди мають рацію, інтуїція завжди з ними заодно. Риби швидко розчаровуються в своїх партнерах, адже бачать їх наскрізь. Їх складно не помітити, адже у них прекрасне почуття гумору і завжди доглянута зовнішність. Вони головні герої будь-якого фільму.

За матеріалами

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook