Духовність Сім'я

Молитви, які треба говорити впродовж дня

Коли вам важко, помоліться. Це завжди допомагає.

Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день!
Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу.
На всяк час дня цього в усьому настав мене і підтримай мене, Господи.
Хоч які б я дістав[-ла] звістки, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все свята воля Твоя.
В усіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями.
В усіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти посилаєш.
Навчи мене просто і мудро ставитися до всіх людей, нікого не ображаючи, ні засмучуючи.
Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня.
Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, надіятися, терпіти, прощати і любити.
Амінь

Молитва перед споживанням їжі:

Перед їжею читай “Отче наш…”, потім:
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, Ти поблагословив страви Учням Своїм, поблагослови ж і нам поживу цю, бо і ми в Тебе віруємо, надіємось на Тебе, Тобі молимось і’ Тебе прославляємо на віки вічні. Амінь.
Молитва після споживання їжі:
Дякуємо Тобі, Христе Боже наш, що Ти наситив нас Твоїми земними дарами, не позбав нас і небесного Твого Царства, але як посеред учнів Твоїх прийшов Ти, Спасе, мир даруючи їм, прийди до нас І спаси нас. Амінь.
Молитва перед початком всякого доброго діла:
Спасителю Ісусе Христе, єдинородний Сину предвічного Вітця! Ти сказав, що без Тебе й Твоєї помочі не можемо нічого вдіяти. І правдиві Твої слова, Господи! Тому молю Твою доброту й ласкавість: допоможи мені, Ісусе це діло, що починаю, зачати й довершити на славу Пресвятої Тройці † Вітця і † Сина і † Святого Духа. Амінь.
Милосердний Боже, Отче і Господи, дай мені жадати всім серцем тільки того, що потребує від мене Твоя свята воля. У всякому ділі дай мені силу шукати перш за все сповнення святих Твоїх заповітів.
Настав мене на Твою праведну путь і навчи у всякій роботі не сходити з неї. Сотвори життя таким, щоб я міг робити все з волі Твоєї, дай мені силу виконувати Твої святі заповіді.
На всіх стежках життя мого підтримай мої слабкі сили, оборони від лукавої спокуси і благослови на все добре, чисте і святе, щоб і словами уст моїх і всіма ділами життя мого я прославляв святе Твоє ім’я, Бога Великого, для нас людей Милосердного Отця, і Сина, і Святого Духа нині і повсякчас, і на віки віків.
Амінь

Молитва по закінченню всякого доброго діла:

Не мені, Господи, а святому імені Твойому нехай буде слава й честь за діло, яко Ти допоміг мені щасливо довершити. Амінь
Всемогутній Боже, Милосердний Отче! Я знаю, що недостойний (недостойна) приносити Тобі мою подяку. Ти не потребуєш нічого від мене, знаючи мою нікчемність, мою убогість перед Тобою. Але Ти дав мені ласкаво заповідь приносити Тобі славословення і подяку мого вдячного серця.
Великий Боже, Милосердний Отче! Яку, достойну величності Твоєї, подяку можу покласти Тобі я, убогий І нікчемний грішник (убога і нікчемна грішниця)? Все ж, віруючи в Твою милість до мене, грішного (грішної), в Твою всепрощаючу любов, я приношу Тобі во ім’я Сина Твого, нашого Спасителя і Визволителя, жертву хвали, жертву славослів’я мого відданого Тобі і вдячного серця.
Ти благословляєш мене у кожній хвилині мого життя. Ти скеровуєш мене на все добре, чисте і святе. Ти підтримуєш мене І ведеш мене по дорозі Твоїй, Ти приводиш мене терпеливо до вічного щастя в Твоєму Небесному Царстві, прощаючи з любов’ю мої провини.
Нехай же слава, честь і , поклоніння Тобі, Богу Вічному, ніколи не замовкнуть в серці моїм, нехай воно славить Тебе, Бога Милосердного, в Тройці Святій Єдиного, Отця, і Сина, і Святого духа нині, і повсякчас, І на віки вічні.
Амінь
Дата публікації: 04.08.2020 img Поділитися