Молитви до святого Юрія Побідоносця, які читають 6 травня

"Юрію, вблагай Бога, щоб зміцнив Він державу нашу вічним миром і благословенням", - дві молитви до святого Юрія Побідоносця, які слід читати 6 травня, щоб отримати захист.

Щорічно 6 травня християни всього світу згадують святого Юрія або Георгія Побідоносця. Ось дві сильні молитви до святого Юрія.

Молитва до святого Великомученика Георгія (Юрія)

Святий Великомучениче й Чудотворче Георгіє! Глянь ласкавим оком на мене й проси милосердного Бога, щоб не карав мене за мої тяжкі гріхи, а щоби поступив зі мною по безконечному Своєму милосердю: нехай за Твоїми молитвами, святий Великомученику Георгіє (Юріє), я завжди одержую від Бога здоров’я душі й тіла, благословення в усіх своїх працях та змаганнях, а передовсім прощення моїх гріхів і ласку видержати в доброму до кінця.

Будь при мені, святий Великомученику, по всі дні мого життя, будь при мені особливо в годині смерті й допоможи в останній вирішальній боротьбі, щоб я разом з Тобою міг(-ла) у вічності славити в Тройці одного Бога. Амінь.

Молитва до святого Юрія

О всехвальний, святий великомученику і чудотворцю Юрію! Зглянься на нас скорою твоєю поміччю і вблагай чоловіколюбця Бога, хай не осудить нас, грішних, у беззаконнях наших, а простить їх нам з великої Своєї милості. Не зневаж молінь наших, але випроси нам у Христа Бога нашого, тихе і благовгодне життя, здоров’я душевне й тілесне, землі плодючість і достаток у всьому; і нехай не на зло обернемо блага, даровані нам з милості всещедрого Бога, а для слави святого імені Його і в прославлення сильного твого заступництва; щоб зміцнив Він державу нашу вічним миром і благословенням.

Вислухай нас, мученику Христовий, Юрію, і моли за нас неперестанно Триіпостасного Владику всіх Бога, щоб з великої благодаті Його і чоловіколюбства, твоєю ж допомогою і заступництвом, знайдемо милість разом з ангелами і архангелами і всіма святими праворуч правосудячого Судді стати, і Того славити з Отцем і Святим Духом нині й повсякчас, і навіки віків. Амінь.

Джерело

Читайте також

6 травня – святого Юрія. Що не можна робити жінкам в цей день

Неймовірна сила Псалому 90, яка відкривається тoді, коли текст читають 40 разів!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook