Здоров'я та краса

Мікроблейдинг — ноу-хау у світі краси

Акуратні брови з ідеальною формою тепер можна зробити за допомогою процедури мікроблейдингу і забути про спеціальні олівці та тіні.

Візажисти давно зрозуміли важливість виразних красивих брів для вдалого вигляду жінки. Кажуть, брови – обрамлення нашого обличчя. Що робити тим, кому щодня доводиться витрачати багато часу на макіяж? Акуратні брови з ідеальною формою тепер можна зробити за допомогою процедури мікроблейдингу і забути про спеціальні олівці та тіні. Про особливості цієї нової методики розповідає власниця «Б’юті-салону» Любов ПРИМАКОВА.

ТАТУАЖ ПОСТУПАЄТЬСЯ
 Акуратні брови з ідеальною формою тепер можна зробити за допомогою процедури мікроблейдингу і забути про спеціальні олівці та тіні.При класичному татуажі наносять пігмент під шкіру, завдяки чому колір зберігається насиченим довгий час. Але зазвичай татуаж не здатний передати всю натуральність брів, оскільки створюється або дуже чітка вигнута лінія, або, при використанні волоскової техніки, волоски дуже грубі. До того ж при звичному татуажі вони можуть стати надто яскравими або пігмент може вицвітати в сині, жовті, зелені і навіть червоні відтінки.

МЕТА – ПРИРОДНИЙ ВИГЛЯД
Мікроблейдинг – це татуаж брів, але не машинкою, а руками майстра. І в цьому є багато плюсів. По-перше, брови після процедури виглядають доглянутими і природними. Річ у тім, що майстер за допомогою інструменту з тонким лезом, що складається із ряду голочок, має змогу промалювати кожну волосинку, робить мікророзрізи на шкірі, куди поміщується пігмент. Оскільки брови після цього виглядають дуже реалістично, цю процедуру ще називають татуаж 6d. Майстер може вибрати різні техніки, може промальовувати  кожен волосок, надаючи йому форму і напрямок, а може покласти пігмент під шкіру, надаючи ефекту профарбованих олівцем брів. Таким чином мікроблейдинг дозволяє здійснює повну імітацію натуральних, доглянутих брів. Технологія мікро розрахована на профарбовування верхніх шарів епідермісу (до 0,3 мм), тому шкіра травмується мінімально. Саме тому після процедури тимчасово може бути легкий набряк і не більше.

ЗРОБИТИ БРОВИ ІДЕАЛЬНИМИ Й ПОМОЛОДШАТИ
Процедуру рекомендують тим, хто не може досягнути бажаної форми брів, хоче замаскувати шрами, уникнути асиметрії, домалювати необхідні волосинки, аби зробити брівку довшою. Спеціаліст зробить потрібну густоту та вигин брови, а клієнт позбудеться необхідності щоденно домальовувати і візуально продовжувати брови.  Жінкам за 40 така процедура підходить якнайкраще, оскільки має омолоджувальний візуальний ефект, а також колір тримається значно довше. Красиві довгі брови – необхідний елемент макіяжу зрілої жінки.

КОЖНОМУ СВІЙ КОЛІР
Підготовка до мікроблейдингу починається із вдало підібраного кольору та форми, оскільки татуаж залишиться з вами на тривалий час. Тому варто перед процедурою порадитися зі спеціалістом. Блондинкам варто вибирати коричневі чи сірі відтінки. Рудим жінкам личитимуть мідні та темно-коричневі брівки, а для брюнеток ідеальні відтінки коричневого та чорного.
Професійний майтер обов’язково обере пігмент на півтону темніший, ніж того бажає клієнт. Річ у тім, що після загоєння шкіра «з’їдає» від 20 до 50% пігменту. Тому варто зазначити, що з часом колір розмивається, а тому чим яскравіший він у перші тижні, тим довше прослужить приємним відтінком.

НІ АЛКОГОЛЮ, ЛІКАМ І КАВІ
За два дні до процедури варто обмежити себе у вживанні антибіотиків та алкоголю, оскільки це може завадити засвоєнню пігменту. Також варто відмовитися від солярію, щоб шкіра не загрубіла. Це може зробити її нечутливою до введеного пігменту. А щоб покращити ефект від процедури, відмовтеся від кави та продуктів, що містять кофеїн у день проведення мікроблейдингу.

Пам’ятайте: якісно зробити мікроблейдинг можуть лише професійно навчені майстри.

Дата публікації: 28.12.2016 img Поділитися