Дім Садиба

Лайфхаки з харчовою содою: як полегшити життя господині

Здається, немає жодного більш універсального засобу, ніж харчова сода: і тісто, і в коктейль для схуднення, і в засоби по догляду, ще й допомагає в прибиранні.

Ми вже ділилися з вами лайфхаками з харчовою содою, але, виявляється, це ще далеко не межа її можливостей.

На цей раз поспішаємо поділитися новинами про очисні властивості цього засобу. Тепер ви дізнаєтеся, як можна відбілити старі речі, позбутися від іржі і вапняного нальоту на плитці, як почистити раковину і багато іншого.

Як застосовувати соду

  • Щоб видалити іржу і вапняний наліт з плитки, очистити раковину, ванну та унітаз, скористайтеся таким засобом: розведену водою до стану кашки соду розподіліть по забрудненим поверхням, дочекайтеся, поки суміш висохне і зітріть її разом із забрудненнями за допомогою губки, потім гарненько промийте проблемне місце.

Якщо забруднення старе і з першого разу позбутися від них не вдалося, повторіть процедуру. Рекомендуємо проводити таку чистку регулярно, тоді ви забудете про набридливі ​​проблеми і зможете відмовитися від дорогих хімічних засобів.

  • Щоб відбілити тканини, розведіть в п’яти літрах води 5 ст. л. харчової соди, влийте в цю суміш 2 ст. л. нашатирного спирту, помістіть в рідину речі, які потрібно відбілити, і залиште їх на 4 години, після чого виперіть звичним способом.
    Якщо ви хочете позбутися від жовтизни, прокип’ятіть речі після замочування протягом 25 хвилин.
  • Змішавши соду з оцтом, ви отримаєте чудовий засіб від забруднень на всіх поверхнях. Як це зробити? Елементарно: нанесіть соду на забруднену область, змочіть в оцті губку і гарненько потріть.
Дата публікації: 24.01.2019 img Поділитися