Дім Садиба

Куди і як кидати коктейлі молотова: вразливі місця ворожої техніки

Як правильно кидати коктейль Молотова у ворожу техніку, щоб її знищити. Є певні вразливі місця, куди слід цілитися.

Коктейлі молотова або як їх тепер називають “Бандерівське смузі” можуть зупинити не тільки військову техніку – БТР, Тайфун, ТІГР, вантажівки, а й навіть ворожі танки.

Коктейль Молотова – це найпростіший вид саморобного запального пристрою. Його ще називають бензиновою або алкогольною бомбою, пляшковою бомбою.

Зробіть найпростішу бомбу

Найпростіша форма цієї “гранати” складається із пляшки, наповненої горючою рідиною, такою як бензин або міцний спирт, з просоченою паливом ганчіркою, набитою у шийку пляшки. Корок відокремлює паливо від частини ганчірки, що діє як запобіжник.

Якщо ви ще не зробили запас коктейлів – зробіть, це дійсно ефективний спосіб зупинити транспорт окупанта.

Щоб використати коктейль Молотова, ганчірку підпалюють, а пляшку кидають у машину. Пляшка розбивається, паливо розбризкується у повітря. Пари і краплі спалахують, утворюючи вогняну кулю, а потім горить вогонь із залишків палива.

Куди кидати коктейлі

Якщо коктейлі у вас вже готові і чекають на ворогів, тоді варто дізнатися, як ними влучно поцілити у спецтехніку, щоб завдати їй найбільше шкоди.

До вашої уваги перелік вразливих місць російської військової техніки: БТРів, вантажівок, “Тайфунів” (бронеавтомобілів), “ТІГР” (бронеавтомобілів).

 

Дата публікації: 28.02.2022 img Поділитися