Про ліпосакцію чули всі, це викачування жирових клітин. Ліпофілінг за своїм принципом працює навпаки. У ході ліпофілінгу вводять жир. Під час процедури застосовують жирову тканину пацієнта. Її викачують з іншої частини тіла, наприклад, зі стегон або живота. У такому разі майже відсутній ризик відторгнення. Це пояснюється тим, що біоматеріал ідеально приживається у новому місці. Тому процедуру вважають цілком безпечною.
У яких випадках застосовують метод?
Ліпофілінг застосовують у таких випадках:
- вікові зміни;
- потребаі у відновленні об’єму тканини;
- недоліки тканин у різних частинах;
- щоб сформувати естетичну форму обличчя.
За своєю природою ліпофілінг обличчя є аналогом контурної пластики. Однак заповнення відбувається за допомогою жирових клітин. Докладніше про процедуру можна дізнатися на сайті за посиланням https://laserone.com.ua/lipofiling/.
Зони корекції
Ця процедура застосовується для таких зон:
- корекції губ;
- підкреслення естетики вираження вилиць;
- розгладження зморшок (особливо зони лоба та носогубних зморшок);
- відновлення клітин у щічній зоні та на скроні.
Характеристика процедури
Весь сеанс включає три етапи. Всі вони проводяться в один день. Тривалість кожного кроку — одна-дві години залежно від об’єму втручання та складності.
У ході першого кроку викачується власний жир пацієнта. Для цього роблять невеликі проколи за допомогою спеціального обладнання.
На другому етапі біоматеріал готують, очищають та обробляють від різних домішок.
На третьому кроці отриманий біоматеріал вколюють в зони та формують об’єм. Жирову тканину укладають тонкими шарами у ділянки, що були заздалегідь намічені.
В епідермісі створюють тоненькі проколи. Їх число залежить від об’єму зони корекції. Через ці проколи матеріал вводять поступово на потрібну відстань. У ході сеансу лікар стежить за кількістю матеріалу. Так можна уникнути асиметрії.
Після того, як операція відбулася, проколи зашивають. Поверх швів накладають спеціальний хірургічний пластир та пов’язку. Після цього пацієнт має декілька годин відпочити.
Анестезія
Вся процедура переноситься досить добре. Тому вона проводиться під місцевою анестезією. Якщо пацієнт має бажання, він може замовити загальний наркоз. Але в ньому немає нагальної потреби.
За пару тижнів після операції зійде набряклість. Під час цього періоду спеціалісти не рекомендують проводити пілінги, уколи та інші втручання у зоні, що коригувалася.
Післяопераційний період
Остаточний результат ви зможете побачити після реабілітаційного періоду. Він пацієнта буде радувати ще тривалий час. Через певний період жировий прошарок має трохи зменшитись, але не зникнути. Тому скориговане місце уже ніколи не буде таким, як раніше.
На вартість корекції прямо впливає метод знеболення та кількість зон. Лікування пацієнта призначається тільки після діагностики.