Дім Садиба

Коли ранок дійсно добрий: названа найпопулярніша кавоварка ціною до 10 000 грн

Проаналізувавши активність користувачів, які обирають кавоварки та кавомашини, експерти інтернет-каталогу цін E-Katalog визначили найбільш популярну модель.

Ім’я переможця — De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B. Давайте ж дізнаємося, які функції має ця кавоварка та чим саме вона приваблює кавоманів.

Модель Magnifica S ECAM від провідного італійського бренду має компактний корпус (24 x 43 x 35 см) та стриманий лаконічний дизайн, за яким приховані різноманітні фішки для приготування філіжанки запашної кави різного об’єму та міцності. За даними каталогу описів і цін E-Katalog, кавоварка De’Longhi Magnifica S ECAM продається більш ніж в 40 інтернет-магазинах України, а її вартість коливається в діапазоні від 7 700 до 12 300 грн (дані актуальні станом на березень 2020 року).

Зручне управління

Проста та інтуїтивно зрозуміла панель управління, що поєднує механічні кнопки та поворотний тумблер, дозволяє вибирати необхідний ступінь помелу зерен (доступно 13 режимів), регулювати кількість напою, температуру води, задавати спеціальну програму або запускати процес самоочищення кавомашини. На великий цифровий дисплей виводиться вся необхідна інформація про процес приготування. Magnifica S ECAM вміє готувати дві порції кави одночасно.

Акцент на чистоту

Індикатор, розташований у нижній частині корпусу, повідомить про кальцинацію кавомашини та про те, що її пора почистити. Втім, у разі дбайливої ​​експлуатації, а саме за умови використання фільтрованої або бутильованої води, додаткове очищення знадобиться не скоро. Приємне доповнення — наявність вбудованого фільтра в резервуарі для води: за необхідності кавовий апарат самостійно проведе основні етапи очищення. Місткість резервуара для води — 1,8 л. Цього достатньо для приготування щонайменше 10 порцій американо або 30 порцій еспресо.

Італійська кавоварка Magnifica S ECAM здатна самостійно підтримувати внутрішню чистоту. Відразу після приготування порції агрегат автоматично зливає воду, щоб ваша наступна чашка ароматного напою була зварена виключно зі свіжої кави.

Кава на будь-який смак

Щасливий власник De’Longhi ECAM 22.110 може самостійно обирати, яку саме каву використовувати — зернову або вже мелену. Резервуар кавомолки вміщує приблизно 250 г зерен і такий же об’єм меленої кави. Після відпрацювання залишки кавових зерен автоматично змиваються в контейнер для відходів. Сам контейнер обладнаний індикатором наповнення, очищати його необхідно приблизно після 14 порцій кави.

Для зручності експлуатації передбачена опція регулювання висоти, що дозволяє використовувати чашки розміром від 86 мл до 142 мл. Капучинатор моделі ручний, але це навряд чи можна назвати недоліком: досвідчені бариста запевняють, що приготована вручну пінка набуває особливого смаку. Досить зручно, що вбудована трубка капучинатора повністю висувається за габарити пристрою, що дозволяє підставляти різну по висоті тару.

Якщо ви не особливо любите експериментувати, а звикли вживати кавовий напій з однаковими смаковими характеристиками, програма «Моя кава» щоранку зекономить кілька дорогоцінних хвилин: витратити їх на спілкування з рідними набагато приємніше, ніж на програмування параметрів напою.

Дата публікації: 15.04.2020 img Поділитися