Для томатів і огірків – молочна сироватка. Натуральний засіб збільшити врожай

Чудовий спосіб. Спробуйте! Матимете хороший врожай огірків і помідорів.

Сучасні городники намагаються отримати екологічно чистий врожай фруктів, овочів та ягід й при цьому знизити чи мінімізувати витрати на придбання хімічних добрив. Звичайно при дуже великому зараженні рослин грибковими та бактеріальними хворобами, без промислових засобів побороти проблему не вдасться.

Однак, щоб не доводити то такого стану свою ділянку, потрібно провести профілактичні заходи. Одним з таких є використання молочної сироватки. З її допомогою можна побороти найнебезпечніші хвороби на томатах та огірках, а ще підживити їх.

Молочну сироватку отримують після переробки молока.

Вона складається з:

  • Лактози, яка може захистити від шкідників, а її кислі бактерії утворюють на листках тонку захисну плівку, яка зупиняє розмноження патогенних грибків.
  • Амінокислоти разом з азотом, фосфором та калієм беруть участь в рості зеленої маси рослин.
  • Мінерали та вітаміни підвищують врожайність, насичують рослини корисними елементами та сприяють кращому росту.

А головне, молочна сироватка є корисною та абсолютно нешкідливою для рослин й нею можна обприскувати хоч кожного дня.

Помідори та огірки обробляйте сироваткою по листу.

Для цього залийте в обприскувач розведену в теплій воді сироватку в пропорції 1:1 та обробіть помідори з огірками.

В кінці червня до цього розчину додайте кілька крапель аптечного йоду від зараження фітофторою на томатах, а на огірках від борошнистої роси та зниження кількості пустоцвітів.

Для кореневого поливу приготуйте менш концентрований розчин сироватки. В 12 л. води розведіть 2 л. сироватки та полийте по 1 л. розчину під кожний кущ.

Використовуйте сироватку по всім грядкам. Обприскайте молоду капустяну розсаду від хрестоцвітної блішки, полийте цибулю від цибулинної мухи, кущі смородини з аґрусом захистіть від попелиць, а ягоди виростають великими та дуже солодкими.

Коли починають цвісти яблуні та сливи, обприскайте їх разом зі стовбуром та ґрунтом навколо них – це врятує від зараження паршею.

Троянди з гортензіями, також, дуже люблять поливи сироваткою.

Її можна змішувати з будь-яким органічним добривом. Бродить така суміш набагато швидше, а корисні речовини, які надходять до коріння засвоюються дуже добре, бо знаходяться в легкозасвоюваному вигляді.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook