Город Садиба

Камені на грядці перетворіть на перевагу

З каменів великих і малих можна викладати кола біля основи кожної теплолюбної рослини, розміщуючи їх не надто близько до основи рослин.

Багато проблем виникає у садівників-городників, коли їм потрапляє кам’яниста ділянка. Певне, вони просто не здогадуються, що камені можна використовувати для того, щоб вирощувати багато теплолюбних рослин.

З каменів великих і малих можна викладати кола біля основи кожної теплолюбної рослини, розміщуючи їх не надто близько до основи рослин. Камені нагромаджують тепло й зберігають його протягом дня. Вночі камені вистигають, тепло звільняється і захищає молоді рослини від низьких температур.
Камені залишаються в саду на весь сезон, виконуючи роль мульчі, – вони зберігають вологу в ґрунті й стають на заваді росту бур’янів.

Приміром, ви хочете виростити на ділянці золотий корінь, але вам це не вдається. А ви спробуйте місце посадки обкласти камінням і побачите, що золотий корінь чудово ростиме. Аналогічно спробуйте захистити посадки заманихи, брусниці, черемші тощо…

Дата публікації: 10.03.2017 img Поділитися