Відпочинок Майстер-клас

Ідеальний подарунок коханому на свято – бутет… зі шкапеток

Банальний і недорогий подарунок може викликати справжній захват. Навіть звичайні шкарпетки!

Шкарпетки… Хто їх не дарував чоловіку, тату, синові, коханому хоча б раз у житті? Це універсальний практичний подарунок з будь-якої нагоди. А ще він може бути надзвичайно оригінальним, якщо його оформити у вигляді букета.
До речі, такий подарунок неодмінно сподобається і жінці, причому будь-якого віку. Букет із задоволенням розбере і дитина. Зробити його досить просто. Часу, майстерності і грошей знадобиться зовсім небагато.

 

1. Насамперед треба купити кілька пар шкарпеток. Для дітей оберіть шкарпетки яскравих кольорів. Дівчині сподобається ніжних букет білого кольору або відтінків рожевого чи червоного. Чоловіку підійде поєднання шкарпеток світлих і темних кольорів. Цікавий вигляд матиме букет зі шкарпеток із вишивкою.

2. Кожну шкарпетку треба скрутити у формі трояндочки, починаючи із носочка. Бічні «пелюстки» бутона трішки відігніть. Не стягуйте бутони надто туго, інакше вони не будуть схожі на квіти.

3. Щоб бутон не розвалився, скріпіть його край шпилькою. Родзинки додасть декоративна шпилька із намистинкою на кінці.

4. Зробіть потрібну кількість квітів. У кожну вставте шпажку, соломинку для коктейлю або іншу паличку. Обгорніть букет подарунковим папером. Можна окремо обгорнути кожну квіточку. Зав’яжіть стрічкою.

Дата публікації: 05.02.2018 img Поділитися