Сім'я Стосунки

Хто з чоловіків за знаком Зодіаку зустрічає свою єдину в школі, а хто у зрілому віці

І це таки правда! Обов’язково прочитайте!

Овен

Овни розкривають свою мужність вже після школи. Найяскравіше вона проявляється на таких колективних заходах, як студентська вечірка, робітничий корпоратив чи спортивні змагання. У віці символічного повноліття (21 рік) ці чоловіки досягають своєрідного піку. Саме в цей момент вони найчастіше зустрічають своїх коханих. Однак оформлюють стосунки Овни далеко не одразу. Можуть гуляти до 30 років.

Телець

Незважаючи на те, що цей знак дозріває досить повільно, його чуттєвість диктує свої правила вже у шкільні роки. У старших класах цей чоловік прагне мати вірного супутника життя. Мріє про стабільні любовні стосунки. Тельці запросто можуть знайти свою єдину у цьому юному віці.

Близнюки

Близнюкам потрібні певні умови, щоб повноцінно розкритися перед протилежною статтю. Хлопцям необхідно відчути впевненість у своїх силах, встановити досить велику кількість контактів, перш ніж знайомитись із другою половинкою. Як правило, таке відбувається вже під час навчання в університеті. Там їм аплодує велика публіка, там хлопці відчувають свою значущість. У цей період вони готові до кохання.

Рак

А ця людина ще в школі мріє про чисте і духовне кохання. Молодий чоловік спить та бачить романтичний ореол над своїми однокласницями. Тому закохатись у цьому віці Раку нічого не варто. Людина готова навіть оформити стосунки, якщо все піде як треба.

Лев

Леви кардинально відрізняються від усіх попередніх символів. Діти вважають за краще спробувати всі можливості життя, перш ніж пірнути з головою в кохання. Вони добре знають силу своєї енергії, можуть спокійно тягнути і до 30 років. Однак найчастіше їхня зустріч із тією самою єдиною відбувається в районі 25=27 років, коли вони твердо визначаються з життєвими цілями. Тоді Леви самі собі дають зелене світло на романтичну пригоду.

Діва

Як і всі підлітки, чоловік Діва може закохатися ще у школі. Однак зустріч з коханою дівчиною в юному віці загрожує серйозними наслідками. Якщо романтичні стосунки не закінчаться хепі-ендом, то ці чоловіки ще довго залишатимуться самотніми. Свою єдину у такому разі вони знайдуть лише до 30 років, не раніше.

Терези

У Терезів рівновага може спостерігатися скрізь, крім любовної сфери. Тут чоловіки легко втрачають голову, стають провідними сильним почуттям. Це помутніння розуму відбувається у них у студентському віці, коли довкола велика кількість спокуси. Багато хто навіть одружується у 20 років, оскільки більше не в змозі витримувати внутрішню напругу.

Скорпіон

Представники цього глибоко емоційного знака здатні неймовірно: серйозно полюбити ще середній школі. Свої почуття вони старанно приховуватимуть від оточуючих, але наблизитися до коханої більше нікому не дозволять. При сприятливому збігу обставин хлопці пронесуть свою закоханість через шкільні роки, і одружуються з тією самою дівчиною. Інакше вони розчаруються у коханні – і стануть ловеласами.

Стрілець

Цей чоловік думає спочатку про літаки. Йому потрібно подивитися весь світ, скласти хоча б перше враження про далекі землі, перш ніж він зверне увагу на внутрішній аспект життя. Закохуватися представник вогненної стихії може хоч щодня, але по-справжньому полюбити захоче лише після 28 років. Тоді всі кордони на шляху до сімейного щастя будуть відкриті, і доленосна зустріч з тією самою єдиною не забариться.

Козеріг

Світогляд цього чоловіка радикально відрізняється від решти. Козеріг навіть до кохання ставиться гранично практично. Він ніби тягне до останнього, вичікує якийсь унікальний момент, щоб лише після 30 років знайти свою жінку. При цьому вона може бути значно старша або молодша за нього: Козеріг любить крайнощі. Йому хочеться або захоплюватися партнером, або “вирощувати” його самостійно.

Водолій

Цей чоловік взагалі має дуже розмите уявлення про кохання. Йому здається, що вище за дружбу нічого бути не може. Навіть з дівчатами він вважає за краще заводити поверхневі стосунки, часто ображаючи своєю легковажною поведінкою останніх. Його обраниці доведеться ще довести, що він їй може довіритися більше, ніж будь-кому. Це довга і копітка праця, де все залежить від терпіння дівчини. Чоловік Водолій дозріває для сімейного життя досить повільно. Тому навіть зустріч із коханою не гарантує появи у його голові думок про необхідність узаконити якось стосунки.

Риби

Вкрай емоційні хлопці. Їм хочеться любити всіх без винятку. Вони закохуються, але рідко надовго утримують своє почуття. Любовні гойдалки у хлопців спостерігаються до випускного з інституту. Тільки напередодні по-справжньому дорослого життя Риби серйозно замислюються про значення вірної людини поряд. Вони гарячково починають шукати свою жінку, перебирають в умі всіх знайомих. Однак знаходять ту саму єдину, як правило, випадково. Десь у натовпі, на зупинці чи в черзі біля банкомату.

Джерело

Дата публікації: 11.11.2021 img Поділитися