Духовність Сім'я

Хто на лівій, а хто на правій: чому обручку носять на безіменному пальці

Ніколи не замислювались, чому, укладаючи шлюб, ми одягаємо обручки саме на безіменний палець? Сьогодні ми розповімо вам трохи історії про цю дивовижну прикмету, а також проведемо один дуже цікавий експеримент. Готуйтеся, буде цікаво!

Трішки історії

Якщо вірити історичним даними, ця прикмета зародилась в Давньому Єгипті. Однак, якщо в нашій країні прийнято вдягати обручку на палець правої руки, то в Єгипті цей символ шлюбу носять на лівій руці.

Виявляється, що палець, що знаходиться на лівій руці, максимально тісно пов’язаний з серцем, причому не тільки в образному сенсі, а й у фізичному. А справа вся в тому, що жителі Єгипту строго дотримувались звичаю розрізати людське тіло після його фізичної смерті. А тому вони дуже добре знали анатомію людини.

Саме завдяки цьому звичаю вони і дізнались, що від серця до лівого безіменного пальця йде тонка нервова «нитка», яка їх з’єднує. Звідси і пішла традиція носити обручку на лівій руці.

Чому ж тоді в Україні цей символ ми носимо саме на правій руці?

Всі ми не раз чули про те, що на правому плечі у кожної людини сидить ангел-хранитель. Ось тому і прийнято в нашій країні надягати обручки саме на праву руку. Так, за твердженнями наших предків, можна заручитись підтримкою Небесних сил.

Проводимо цікавий експеримент

Є притча про руки людини, де великі пальці порівнюють з батьками, вказівні – з сестрами і братами, мізинці – з власними дітьми, безіменні – з подружжям, а середній палець – безпосередньо з самою людиною.

Отже, щоб провести подібний експеримент, потрібно для початку прикласти щільно одну до одної долоні, при цьому, зігнувши і з’єднавши середні пальці. Решта пальців потрібно тримати так, щоб вони тільки лише легенько стикались своїми подушечками.

А тепер спробуйте розімкнути великі пальці. І напевно, у вас це вийде. Згідно притчі, це наші батьки, які в певний момент залишать нас і підуть в інший світ.

Тепер переходимо до вказівним пальцях. Напевно, і тут у вас не виникне жодних проблем, ви з легкістю зможете їх розділити. Згідно притчі, це говорить про те, що рано чи пізно ваші кровні брати / сестри залишать батьківський будинок, щоб обзавестися власними сім’ями або окремим життям.

Далі настав час мізинців, але і тут, як ви самі зможете зрозуміти, у вас не буде проблем відокремити їх один від одного. За притчі це означає, що коли-небудь нам доведеться відпустити наших рідних діток, щоб вони теж змогли побудувати свою власну сім’ю.

І ось, нарешті, спробуємо розімкнути свої безіменні пальці. Спробуйте відокремити їх, але таким чином, щоб інші пальці навіть не здригнулися. Вийшло? Напевно, ви або не змогли їх розділити, або зробили це з великими труднощами. Безіменні пальці, згідно цій притчі, символізують людину, з якою ви пов’язуєте подальшу долю і вирішуєте йти з нею далі по життю.

Якщо в обручки ви вкладаєте особливий сенс, то ці предмети можуть стати найпотужнішими талісманами для захисту сімейного життя. Причому з кожним роком їх сила буде тільки збільшуватися, а ваші відносини стануть міцнішими.

Джерело

Дата публікації: 21.09.2019 img Поділитися