Електричні розетки Kontakt Simon

Сучасні електричні розетки виконують не тільки свої прямі функції. Вони оснащені додатковим функціоналом, передбачені для різноманітних способів монтажу, а також органічно доповнюють дизайн та естетику приміщення.

Будь-яке приміщення, житлове, офісне чи господарське, неможливо уявити без електричних розеток та вимикачів. Адже вони забезпечують комфорт та зручність праці і відпочинку. Але при цьому сучасні електричні розетки виконують не тільки свої прямі функції. Вони оснащені додатковим функціоналом, передбачені для різноманітних способів монтажу, а також органічно доповнюють дизайн та естетику приміщення.

Як вибрати електричні розетки та вимикачі

  1. Якість та надійність – це ключові критерії вибору. Адже від цього залежить не тільки, як довго прослужать ваші електричні розетки та вимикачі, а й насамперед безпека експлуатації, пожежна безпека. Тому до вибору фірми-виробника потрібно підійти особливо скрупульозно. Зверніть увагу на підприємства, які є авторитетними на ринку електромонтажного обладнання. Однією з таких, що посідає лідерські позиції, є фірма Kontakt-Simon, яка вже 100 років працює у Польщі, а також широко представлена на міжнародному ринку та користується довірою у Європейському Союзі. Електричні розетки Kontakt-Simon – це не окремі вироби, а комплексні рішення, які задні задовольнити потреби різноманітних клієнтів – від власника приватного будинку до керівника офісного центру, готелю, автосалону чи виробництва.
  2.   Функції. Сучасний ринок електромонтажного обладнання пропонує широкий асортимент продукції, який не обмежується розетками та вимикачами і виконує багато функцій. Так, окрім класичних, можна обрати вимикачі з дистанційним керуванням, сенсорні вимикачі, світлодіодні модулі освітлення, датчики руху, газу та затоплення, модулі для створення KNX-систем тощо. Яке саме обладнання варто обрати залежить  від потреб конкретного приміщення – житла, офісу, готелю, виробничого цеху тощо.
  3.   Спосіб монтажу. Сучасні розетки та вимикачі можуть монтуватися як на стінах (приховані та накладні), так і в підлозі (для цього використовують підлогові люки, міні-вежі або міні-колони) і навіть  у меблях. Так, у стільницях письмових столів або кухонних меблів встановлюють телеблоки – комплекти електричних, телеінформаційних та мультимедійних розеток. Завдяки телескопічній конструкції вони повністю приховуються у меблях, а за потреби висовуються. Телеблоки, оснащені газовим телескопом, автоматично висовуються при натисканні на кришку. Завдяки телеблокам дуже зручно підключати офісну та кухонну техніку і при цьому приміщення має естетичний вигляд, адже всі кабелі приховані всередині столу. До речі, на кухні телеблок можна монтувати у зворотному положенні, щоб він не піднімався зі стільниці, а, навпаки, опускався із кухонних шафок. Це не тільки допоможе приховати розетки, а й захистити їх від випадкового затоплення.

Види електричних розеток та вимикачів для дому

У наших оселях з’являється дедалі більше побутової техніки та різноманітних електричних пристроїв і гаджетів. Тому необхідно подбати не тільки про достатню кількість розеток у домі, а й обрати максимально зручні і такі, що відповідають нашим повсякденним потребам, а ще вписуються у дизайн інтер’єру. Розетки повинні бути:

  •         Зручні,
  •         Надійні,
  •         Безпечні,
  •         Багатофункціональні,
  •         Енергозберігаючі,
  •         Екологічні,
  •         Естетичні.

 

Залежно від призначення приміщення, знадобляться різні види розеток та вимикачів. Так, у вітальні зручно користуватися кнопковим вимикачем, який дає змогу вимкнути світло із запізненням. Завдяки програматору можна обрати одну з чотирьох сцен освітлення у кімнаті, а за допомогою пульта керувати ним дистанційно. 

Довели свою практичність у побуті розетки, оснащені кришкою, яка захищає від пилу та бруду.

Зручно, коли на кухні на стіні поруч з робочою поверхнею встановлені багатократні рамки, оснащені необхідною кількістю розеток для кухонної техніки. Існують також кутові коробки, які дозволять розмістити розетки та вимикачі, наприклад, під кухонною шафою. Завдяки телеблоку під стільницею або у підвісній шафі можна розмістити від 2 до 6 прихованих розеток.

Приймати душ і насолоджуватися музикою можна, встановивши у рамці поряд з розеткою та вимикачем цифрове радіо із вмонтованими колонками. Модуль Bluetooth дає можливість  відтворювати музику зі свого смартфона або планшета, а вбудований зарядний пристрій одночасно зарядить його.

У дитячій кімнаті або кабінеті поряд з робочим столом доречно розмістити багатократні рамки, аби одночасно можна було підключити комп’ютер, оргтехніку, настільну лампу та необхідні аксесуари.

Підлогові люки із захисною кришкою від пилу та води ідеально підійдуть для встановлення на терасі.

Розетки для офісу: що нового?

В офісному приміщенні важливо забезпечити зручний доступ усіх працівників до необхідного для роботи обладнання. Так, у великих офісах типу open space встановлюють підлогові люки, які у будь-якому місці приміщення забезпечують зручний доступ до розеток і водночас захищають їх від забруднення.

В офісах та конференц-залах монтують телеблоки, які дозволяють одночасного підключити кілька пристроїв і при цьому приховати усі кабелі.

Завдяки блокам живлення розетки можна розмістити безпосередньо на меблях або навіть приховати всередині, інтегрувати у стільницю на одному рівні з поверхнею письмового столу.

Корисні в офісі модульні LED-світильники з датчиками руху, які можна встановити на сходах та у коридорах. Зручні в експлуатації жалюзійні вимикачі, які дають можливість керувати ролетами, у тому числі за допомогою пульта. Обираючи розетки та вимикачі, врахуйте, що їхній дизайн повинен поєднуватися із сучасними офісними меблями.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook