Діти Сім'я

Дитяче автокрісло: звикаємо поступово

Сучасні батьки ведуть активний спосіб життя – поїздки, подорожі, відпочинок на природі. Причому, навіть малюки беруть активну участь у всіх цих розвагах.

Поїздки на автомобілі для пасажирів не мають вікових обмежень. Підготовка до подорожі починається з покупки дитячого автокрісла. На сайті інтернет-магазину Панама panama.ua/categorys/76345/ ви можете підібрати та замовити з доставкою за призначенням ортопедичну модель, відповідну вазі й віку малюка. Всі варіанти забезпечують високий рівень захисту та комфорту. 

Навіть короткі поїздки по місту практично завжди супроводжуються стандартним набором перешкод – переїзд через залізничну колію, лежачі поліцейські, неякісне дорожнє покриття, вимушене різке гальмування. В таких умовах важлива не тільки ортопедична форма моделі, але й ступінь натягу ременів для фіксації юного пасажира. Кращим кріпленням для дітей з масою тіла до 18 кг вважається система Isofix. 

Починаємо тренування

Не завжди буває так, що дитина відразу ж охоче сідає в автокрісло та відчуває себе впевнено. Тому потрібна певна підготовка, що складається з різних етапів:

  • Знайомство. Освоєння новинки починаємо в домашніх, ігрових умовах. Всі діти із задоволенням беруть участь в рольових іграх, наприклад, вони не проти спробувати себе в ролі космонавта або пілота. Також важливо в доступній формі пояснити для чого необхідна ця приналежність, потренуватися сідати і пристібатися.
  • Особистий приклад. Під час подорожі всі дорослі також повинні бути пристебнуті ременями, щоб юний пасажир сприймав, це як загальне, обов’язкове правило.
  • Підвищуємо самооцінку. Для дітей 2-5 років дуже важлива їх значущість і певна самостійність в діях. В цей період проходить перший етап перехідного віку і малюкові дуже важливо щось робити самому. Тому доповнюємо автокрісло іграшковим кермом, щоб він міг відчути себе справжнім водієм.
  • Переходимо до практики. Не слід відразу ж відправлятися в далеку подорож, спочатку – кілька коротких поїздок тривалістю не більше 20-30 хвилин. У будь-якому випадку юний пасажир зажадає особливої ​​уваги дорослих і розраховувати на те, що він буде тихенько сидіти і дивитися у вікно не варто. Основна проблема – це монотонність, тому заздалегідь готуємо ритмічні лічилки, пісеньки, ігрові фігурки, книжку з малюнками, невелику магнітну дошку. Стане в нагоді їжа, яка голосно хрумтить (огірок, яблуко).

Дитяче автокрісло – обов’язковий атрибут подорожі й навіть, коли звикання проходить не швидко, дорослі повинні проявити терпіння, адже від цього залежить здоров’я і безпека юного пасажира.

Дата публікації: 30.01.2020 img Поділитися