Кухня Рецепти

Домашні шпроти – швидко і смачно

Виявляється, домашні шпроти із салаки чи кільки на смак нічим не відрізняються від магазинних навіть найвищої якості. Гарячі шпроти по-домашньому на смак зовсім не такі, як з магазину. Дайте їм охолонути й ви будете приємно вражені. Домашні шпроти із салаки чи кільки гарно смакують з бутербродами чи в поєднанні з овочевим гарніром, а разом з яйцем, сиром і зеленню вони можуть стати прекрасною начинкою для лаваша. То ж не витрачайте гроші на підозрілий товар, а приготуйте смачні домашні шпроти самостійно. Це дуже просто!

26.02.2020 14:59

Шпроти по-домашньому

1 кг замороженої салаки чи кільки, 350 мл міцного охолодженого чаю, 1 ч. ложка солі, 1 ч. ложка куркуми, 1 лавровий лист, 100 мл олії.

Розморозити салаку, відрізати їй голови й викинути нутрощі. Потім гарно промити тушки риби під проточною водою і викласти їх в невелику каструльку животиками донизу (власне, так, як вони лежать в консервній банці). Зробити міцну заварку для шпротів, додати в неї сіль і куркуму. Залити рибу заваркою. Зверху покласти лавровий листочок і полити олією. На маленькому вогні тушити рибу 2-3 години. На дуже маленькому! Вони мають томитися, а не кипіти.