Суспільство сприймає добрих людей, як наївних, не здатних постояти за власні інтереси та бажання. Однак останні дослідження підтвердили: доброта є проявом високого інтелекту.
Багато успішних людей є співчутливими та чудово розуміють почуття інших. Коли колишній виконавчий директор SAS Ян Карлсон 30 років тому випустив книгу про лідерство, це був прорив. Ключем до успіху він назвав «любляче» керівництво і створення хороших умов для працівників.
Емоційний інтелект також є важливим для загального розвитку людини.
Розум не лише проявляється, коли ми розв’язуємо математичні задачі, а й в поведінці в повсякденному житті.
Коли людина вчиняє щось погане, вона не думає про наслідки, а хоче задовольнити лише власні інстинкти. Злоба, ненависть та презирство є ознаками низького інтелекту.
Добрі люди розуміють, що своїми вчинками можуть змінити світ на краще.
Щоб адаптуватися до нових змін та подій в житті потрібно володіти достатнім розумом та мужністю. Не завжди у світі трапляється так, як цього хочемо ми. Але завдяки терпеливості, роздумам та мудрістю, люди досягають того, чого бажають.
Звичайно, що в кожному правилі є винятки. Тобто не завжди люди з високим IQ наділені добротою. І навпаки часто люди з низьким IQ є надзвичайно милосердними.
Будьте добрими й все навколо зміниться на краще!