фільм "По той бік ліжка"

Десять легких французьких комедій, які піднімуть настрій у похмурий день

Коли і за вікном, і на душі похмуро, отже, час закутатися у плед і подивитися добру французьку комедію. І ваш вечір буде теплим і затишним!

Якщо надворі похмуро, а у вас вільний вечір і нікуди йти не хочеться, його можна присвятити гарному фільму. Розмірковуєте, яке кіно подивитися? Чудова ідея, щоб підняти настрій, – переглянути добру французьку комедію.

Десять чудових французьких комедій для гарного настрою

  1. “The Intouchables” (Недоторканні, 2011). Комедійна драма, що розповідає історію незвичайної дружби між старим аристократом та його молодим, енергійним опікуном. Гумор, емоції та неймовірна хімія акторів зробили цей фільм справжнім шедевром.
  2. “Amélie” (Амелі, 2001). Захоплива і казкова історія про дівчину, яка вирішила поліпшити життя інших людей, виконуючи дрібні добрі справи. Її пригоди в Парижі наповнені чарівністю та несподіваними поворотами подій.
  3. “La La Land” (Ла-Ла Ленд, 2016). Музична романтична комедія про мрійливу актрису і музиканта, які намагаються реалізувати свої амбіції в сучасному Лос-Анджелесі. Це чарівний мікс кохання, мрій та мистецтва.
  4. “The Spanish Apartment” (Іспанська квартира, 2002).Молодий французький студент опиняється в барселонській квартирі, де живуть люди з різних країн. Веселі пригоди, міжнародні відносини та комічні ситуації роблять цей фільм надзвичайно привабливим.
  5. “Priceless” (Безцінний, 2006). Комедія про гарячий роман між простим барменом і кокетливою жінкою, яка вчить його мистецтву легкості та елегантності. Пригоди простака в аристократичному середовищі наповнені смішними ситуаціями та несподіваними поворотами.
  6. “The Dinner Game” (Вечірка, 1998). Комедія, в якій багатий бізнесмен запрошує своїх друзів на вечірку, де кожен гість повинен привести із собою нудного співрозмовника. Ситуація виходить з-під контролю, надаючи глядачам безліч комічних моментів.
  7. “Paris, je t’aime” (Париж, я люблю тебе, 2006). Антологічна комедія, що складається з короткометражних фільмів різних режисерів, кожен з яких розповідає історію кохання в різних куточках Парижа. Кожна історія унікальна та надихає, додає колориту цьому величезному місту кохання.
  8. De l’autre cote du lit (“По той бік ліжка”, 2008). Чоловік пропадає на роботі, а дружина господарює вдома. ВОбоє впевнені у тому, що йому важче, і тому вони міняються ролями. Тепер він рік буде домогосподаркою, а вона буде вирішувати за нього справи.
  9. “Heartbreaker” (Розбитий, але щасливий, 2010). Романтична комедія про команду професійних руйнівників стосунків, які використовують свою харизму, щоб допомогти людям позбутися невдалих стосунків. Зухвалість та непередбачуваність гарантовано.
  10. “The Closet” (Шафа, 2001).Коли чоловік вирішує прикидатися геєм, щоб уникнути звільнення, відбувається комедійна буря ситуацій. Фільм надає глядачам можливість сміятися над стереотипами та переконаннями, а також розуміти важливість толерантності.

Ці фільми можуть подарувати вам радість та гарний настрій! Радимо також переглянути:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook