Город Дизайн

Декоративний город своїми руками. Красиві фото-ідеї

Город можна зробити таким, що ви будете хвастатися ним перед гостями! Ми зібрали найцікавіші ідеї облаштування грядок.

Дедалі частіше господарі прагнуть не тільки збирати гарний врожай на своєму городі, а щоб він ще й був красивим, декоративним, сучасним, милував око наче доглянутий квітник, цікавий елемент ландшафтного дизайну. І це можливо! Город можна зробити таким, що ви будете хвастатися ним перед гостями!

Зазвичай сучасні городи доповнюють газоном, місцем для відпочинку, гойдалками, барбекю, дитячим майданчиком. Щоб город мав охайний вигляд, можна спорудити високі грядки. Вони можуть бути із дощок (зовні їх можна пофарбувати або залишити природного кольору) або цегли чи каміння.

Якщо під грядки хочете відвести частину газону, у пригоді стане бордюрна стрічка, яка відділить газонну траву від овочів і при цьому залишиться непомітною.

Хочете, щоб ваш город був унікальним? Тоді зробіть гряди незвичайної форми з чітким контуром. Це можуть бути геометричні фігури або цілі картини. Тільки не робіть елементи занадто великими, щоб потім було зручно за ними доглядати. І не забудьте про красиві доріжки між грядками – з цегли, гальки, дерева абощо.

Але якщо на ділянці місця зовсім обмаль, то і в такому разі там можна облаштувати грядки, посадивши городину у контейнери або сконструювавши вертикальні грядки.

Якщо хочете отримувати максимальне задоволення від перебування на городі, посадіть між овочами квіти, наприклад чорнобривці, нагідки, ромашку, лаванду. Вони не тільки прикрасять грядки, а й сильним запахом відлякають шкідників.

Щоб візуально виокремити зону городу, обрамте грядки красивим декоративним парканом, а біля входу поставте декоративну арку, яка може бути водночас перголою, опорою для витких рослин.


 

 

Дата публікації: 04.04.2022 img Поділитися