Де шукати сили? У близькості. Тихій, ніжній близькості, де дуже добре.
Приїхати до бабусі
Приїхати в старий бабусин дім, посидіти за столом, накритим клейонкою, потримати бабусю за зморшкувату руку з тонкою, як пергамент, шкірою, послухати її голос і побачити усмішку на її обличчі.
Погратися з дітьми, накрити своє обличчя маленькими, прохолодними долоньками і замружитися від задоволення.
Прийти до близької подруги, посидіти у неї на подвір’ї під старим горіхом, закутатися у в’язану кофту і повільно й неквапливо пити чай, слухаючи, як десь далеко гавкають собаки і щойно рипнула хвіртка — отже, хтось із сусідів вирішив зайти на чай.
Радимо також прочитати: У мене сіли батарейки. Як пізарядитися і де брати ресурси?
Побути поруч із чоловіком
Просто побути поруч із чоловіком, знаючи, що він тут, у сусідній кімнаті, і можна крикнути йому, і він почує, можна навіть підійти і торкнутися. Він поруч. І від цього вже спокійно та тепло на душі.
У природі. У деревах, квітах, травах, річках та морях, у горах та степах.
Просто вийти і доторкнутися рукою до шорсткої кори, вдихнути запах листя, або, обірвавши пару довгих голок, розім’яти їх у руці і відчути запах соснової смоли. Йти і йти довгими парковими доріжками, час від часу перетинаючи газони, якими було заборонено ходити за радянських часів, а зараз навіть можна лежати хоч на пледі, хоч так, відчуваючи під собою м’яку пахучу траву або опале осіннє листя.
Радимо також прочитати: Де брати енергію, щоб щодня бути в ресурсі
Сили – у творчості
У творчості є велика сила. Виписана, виплеснута на папір, глину чи полотно; виражена в танці, музиці або зшита із сотень клаптиків, а душа видихає, відновлюється і гоїться.
Дуже важливо навчитися черпати сили на сьогодні. У тому, що поряд, у тих, хто поряд. Не відлітаючи в інші світи та мрії. У розмовах, дотиках, у спогляданні природи, у музиці — у тому, що дає відчутний зв’язок із сьогоденням, із «тут і зараз».
Авторка – Ірина Дибова