Чим підживити полуницю весною, щоб вродила велика

Скориставшись цими порадами ви обов’язково отримаєте гарний врожай.

Одна з найулюбленіших літніх ягід багатьох людей є полуниця. Це ягода яскраво-червоного кольору, дуже смачна та соковита.  Щоб отримати гарний врожай полуниці, необхідно навчитися правильно доглядати за цією ягодою та своєчасно удобрювати. Використовувати можна як натуральні, так і мінеральні добрива.

Мінеральні добрива.

Більшість садівників використовують добрива, які містять кілька поживних речовин. Добрива необхідно вносити три рази за весь час зростання. 1- зростання листя, 2- цвітіння, 3- утворення та ріст ягід. Після використання обов’язково пролийте землю.

  • Монофосфат калію – гарно засвоюється, дуже швидко розчиняється.
  • Азофоска – підходить для всіх видів ґрунту.
  • Кемира Люкс – концентрований засіб, що містить азот, калій, фосфор. Використовують у сухому вигляді.
  • Аммофоска – не містить в собі хлор, натрій та шкідливі речовини.

Натуральні добрива

Для добрива можна взяти натуральну сировину, наприклад – золу, розчин дріжджів, курячий послід або молочні продукти.

Внесення добрив натурального походження, весною.

Необхідно 5 л води та 1 кг свіжих дріжджів. Розчиніть у воді та почекайте поки розчин настоїться. Перед застосуванням необхідно взяти 0,5 л розчину та розмішати у 10 л відрі води. Поливати з розрахунком 500 мл на 1 кущ. Цей спосіб використовують коли відбувається процес цвітіння.

Змішайте 2 столові ложки цукру та пакетик сухих дріжджів з невеликою кількістю води. Цю суміш розведіть у 10 л води та залишіть на 2-3 години. Цим розчином необхідно поливати полуницю.

Попіл містить велику кількість калію. Візьміть 1 склянку золи та 1 л гарячої води. Зачекайте поки розчин охолоне та поливайте під коріння кущів.

Щоб виростити смачні, соковиті та поживні ягоди необхідно додавати поживні речовини:

  • Візьміть 40 г суперфосфату, 25 г сечовини та 20 г калію. Розведіть на 10 л води. Внесіть розчин перед тим, як посадити кущ. Після рясно полийте грядку та не забувайте своєчасно видаляти бур’ян, якщо бажаєте отримати гарний врожай. Також, можна додати марганцю 3 г та 2 г борної кислоти. Після внесення добрива, бажано, вкрити коріння соломою, щоб зберегти вологу. Такий спосіб називається – мульчування.
  • Калій, азот, фосфор. Необхідно використовувати однакову кількість кожного компоненту. Азот – робить листя зеленим, смак полуниці добрим та допомагає під час цвітіння. Фосфор – зміцнює кореневу систему, допомагає утворювати ягоди. Калій – профілактика захворювань.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook