Дім Садиба

Чому не можна прибирати увечері

Ось правила, яких ще дотримувалися наші бабусі…

У давні часи люди починали боятись настання темноти. Все через те, що з настанням ночі на полювання виходять темні сили, які шкодили людям. Саме через це люди й перестали підмітати у вечірній час, бо можна вимести щастя з дому та принесе бідність. Забороняється у вечірній час підмітати, прибирати та витирати пил.

Існує приказка – вночі підлогу вимивати – без грошей проживати. Вечірнє прибирання змиє всі фінансові надходження й прикликати їх назад буде дуже важко. Всі гроші будуть швидко витрачатись й в сім’ї не з’являться корисні речі.

Прибирати оселю можна до того, як зайде сонце. У такому випадку у дім прилетить янгол. А якщо прибирання почнете після заходу сонця, слід чекати біди. Буває таке, що з’явилось сміття ввечері й прибрати його потрібно обов’язково. У такому випадку зметіть сміття на совок, але не викидайте до ранку. До пилосмоку це не відноситься, раніше їх не було. А краще не ризикувати та залишити прибирання до ранку.

Правила прибирання, щоб залучити достаток у родину

  • Не прибирайте у церковні свята. Краще відвідайте церкву та помоліться.
  • Правильно починайте підмітати. Починайте з віддаленого кутка та закінчуйте на порозі. Таким способом ви позбавитесь негативної енергетики.
  • Не можна замітати віником через поріг, ви вимітите гроші, а закличете недоброзичливих людей.
  • Не можна у вечірній час виносити сміття з будинку, так вся грошова енергетика буде витікати з дому.
  • Не можна витирати крихти кухонним рушником після заходу сонця, бо не буде вистачати грошей. Крихти складіть у тарілку, а зранку пригостіть ними пташок.

Всі маніпуляції по залученню коштів потрібно робити на зростаючий Місяць. Це стосується не тільки грошей, але й пересадкою рослин, прибирання та заготівель. Вся родина повинна дотримуватись правил прибирання та залучення грошей.

Дата публікації: 15.02.2022 img Поділитися