Сім'я Стосунки

Чоловік не жлоб, якщо робить для своєї коханої ці 4 речі

Пост про чоловічі обов’язки та про те, як стати чоловіком (не тільки за статевою ознакою). Також буде корисним і для жінок.

1. Чоловік повинен забезпечувати свою жінку

А навіщо взагалі ти їй потрібний, якщо не згоден із цим? Просто тому, що жінка в тебе була колись закохана? Серце стискається, чуючи історії, як чоловік не дає гроші своїй жінці, яку колись сам вибрав. Поясніть, де логіка?

Окей, тоді зайдемо з іншого боку: навіщо ти живеш із жінкою, яку не хочеш/не вважаєш за потрібне забезпечувати?! Я переживаю щодо твоєї карми. Сам не робиш її щасливою та іншим не даєш. Крім того, ти просто змушуєш її розвивати в собі чоловічі якості (адже їй треба вчитися самій заробляти більше), тим самим блокуючи розвиток жіночності, що в свою чергу ставить у глухий кут гармонійність ваших стосунків. Зрештою, на те вона і жінка, щоб насолоджуватися життям і передавати чоловікові цей стан насолоди (навіть якщо чоловікові здаються нераціональними, нелогічними жіночі забаганки).

Тут криється колосальна енергія, яку більшість чоловіків закривають на амбарний замок своїм же жлобством. Енергія для зростання та успіху чоловіка. Я розумію, що економія бюджету сім’ї є добре. Але не у випадку з жінкою (яку, нагадаю, Ти-Сам-Вибрав). Чим більше твоя жінка насолоджується – тим успішнішим і крутішим ти будеш.

2. Дякуй жінці

Не мені тобі розповідати, наскільки позитивно діє на нас, чоловіків, щира подяка. Чоловіча подяка до жінки діє не менш магічним чином. Жінка готує тобі їсти? Дякуй щоразу за це. Вона намагається виглядати добре? Скажи їй, наскільки це цінно для тебе. Дарує тобі ніжність? Поділися своїми приємними відчуттями. (Сподіваюся хоч кажеш, що секс із нею — найкращий у житті?) Навіщо? (Жінка, як і чоловік, – не екстрасенс).

Своєю вдячністю ти примножуєш її бажання робити це знову і з ще більшим ентузіазмом та любов’ю. Якщо сприймаєш її старання як належне, тоді ти риєш могилу всьому доброму. А цінувати починаємо, коли втрачаємо…

3. Створюй приводи, щоб жінка тобою захоплювалася

Лежання на дивані, клацаючи пульт ТБ, чекаючи дива/удачі з небес – це не той самий привід. Якщо жінка цвіте у процесі життя (тут і зараз), то чоловік стає кращим, лише коли чогось досягає, долає (коли отримує результат). Підвищення зарплати. Збільшення прибутку на бізнесі. Медаль на змаганнях. Перемога на конкурсі і т.п.

Пам’ятаю взимку відпочивали із друзями у Карпатах, винаймали будинок. І господиня гордо показувала медалі, грамоти та говорила: “Мій чоловік — найкращий пожежник у місті! Це його здобутки”. Був зворушений, чесне слово. Так, щоб досягати більшого, потрібно проходити через стреси, падіння та злети, але на те ми й чоловіки, це наш шлях.

Як казав Білл Гейтс: “Між дупою і диваном долар ніколи не пролетить”.

4. Допомагай жінці бути слабкою

Відкривай двері у під’їзді, не дозволяй носити важкі пакети з маркету, зустрічай у темний час доби (навіть якщо вона не боїться темряви). Забороняй займатися тим, що не приносить їй задоволення. Не подобається їй прати, прибирати, готувати? Можна найняти хатню робітницю, але краще, щоб жінка навчилася любити домашні справи. Саме любити. Це важлива жіноча енергія в домашньому осередку для чоловіка та гармонійності стосунків у цілому. Якщо твоя жінка працює по 40 годин на тиждень, то вибач, їй буде дуже складно навчитися любити справи по дому. Згоден?

Як стати чоловіком (не тільки за статевою ознакою):

1. Ціль. У чоловіка має бути мета або кілька, вони можуть змінюватись у процесі шляху. З цього приводу, якнайкраще. висловився Петро Осипов: “Якщо в тебе немає мети, ти не чоловік”.

2. Боротьба. Ніщо не розвиває чоловічого духу, твердості характеру, мужності краще, ніж боротьба. Там, де треба долати себе. Свою лінь, свої страхи, свою слабкість, які так легко приховати від оточуючих. На тренуваннях ти зустрічаєшся сам із собою. Без масок, ілюзій та брехні самому собі. Особливо рекомендую індивідуальні тренування з тренером, який стане твоїм суворим та справедливим батьком.

Коли я прийшов на своє перше заняття з кікбоксингу, я попросив: “Не шкодуйте мене і не слухайте, якщо здаватимуся або опускатиму руки через втому”. Тренер відповів: “Ти потрапив у потрібне місце!”

3. Причиняй щастя своїй жінці та сім’ї. А якщо не хочеш або не вважаєш за потрібне це робити, тоді навіщо ти з нею?!?!

Висновки: Якщо твоя жінка пахає, як кінь, по 40+ годин на тиждень, якщо ти не даєш їй гроші на фітнеси, салони краси, сукні, туфлі, не возиш її на відпочинок тощо — тоді боги гніваються на тебе і сильно сумніваються, що ти чоловік (за покликанням).

The End.

P.S. Дорогі читачі та читачки! Пам’ятайте: жіноче щастя + чоловічий успіх = кохання та гармонія. Допомагайте їй у цьому.

Дата публікації: 20.01.2022 img Поділитися