Сім'я Стосунки

Чесна правда про те, що означає бути сильною жінкою

Днями знайомий написав мені, що чоловіки не люблять сильних жінок. І ось що я йому відповіла…

«Сильних жінок ніхто не любить. Чоловіки чекають, що жінка буде слабкою та уразливою. Сильна жінка − це безжальна або змучена чимось жінка. Врешті-решт, це просто непривабливо».

Я прочитала це повідомлення. Зітхнула. Заспокоїлася. Перечитала знову, чинячи опір неймовірному бажанню написати цій людині все, що я думаю, почавши тим самим затяжну інтернет-війну, яка у результаті привела б до того, що усі залишилися при своїй же думці. Але, хай йому біс, цей опис просто не давав мені спокійно жити!

Послухайте, сильна жінка − це означає, що я можу постояти за себе. Це означає, що я − цілісна особа, та, що незалежна ні від кого і здатна себе утримувати. Це означає, що у мене є власна думка і принципи, яких я завжди дотримуюся.

Це не означає, що я ніколи не прошу допомоги. Прошу. Часто. І це не означає, що я слабка. Це говорить про те, що я в змозі визнати, що я не супер — жінка і що мені потрібні інші люди.

Бути сильною не означає, що я закриваюся від інших, оскільки думаю, що я краща за них. Це не означає, що я пригнічую думки інших людей. Це не означає, що я «безжальна або змучена». Сильна жінка − це жінка, яка любить себе і свій світ, і тому вона впевнена, позитивна і готова любити.

Я — сильна жінка, тому що я твердо знаю, хто я така.

І те, що сильних жінок важко любити, − це абсолютно невірне уявлення. Насправді все якраз навпаки. Сильна жінка − це краща жінка, яку можна полюбити. Ми дуже тверді характером, але ще при цьому вміємо співчувати. Ми любимо щиро, тому що в першу чергу ми уміємо любити себе.

Якщо вас лякає поняття «Сильна жінка», можливо, це тому, що ви знаєте, що така жінка змусить вас думати й мінятися, змусить поглянути на світ по-іншому, кине вам виклик. Але при цьому вона дозволить своїй другій половинці також показати їй інший світ і відкрити нову людину всередині себе. Не плутайте поняття незалежності й нездатності впустити когось у свій світ.

Світ розглядає нас як загрозу, правда. Просто нас стає «надто багато», ми «занадто лякаємо», «нещасні» і «змучені». Але жоден з цих описів не є вірним.

Ми − жінки з твердим розумінням себе і з принципами. Жінки, які не бояться гордитися собою. Жінки, які знають цінність своєї вразливості, своєї пристрасті та сили.

І ми − жінки, які боротимуться з будь-якою людиною, яка сміє говорити, що ми повинні змінити себе будь-яким шляхом.

Джерело: zaselom.com

Дата публікації: 15.10.2020 img Поділитися