Здоров'я та краса Народна медицина

Безцінній бальзам з горіхів – ліки, які ставлять на ноги і лікують важкі хвороби

Народний цілитель Сергій Герасимов на основі лікувальних властивостей зеленого волоського горіха і інших біологічно корисних речовин створив бальзам, який назвав «Бальзам Герасимова». Основні компоненти бальзаму: волоський горіх, спирт, мед квітковий і прополіс.

Які хвороби лікує Бальзам
Показання до застосування «Бальзаму Герасимова»: лікування різних пухлин, у тому числі аденоми простати, мастопатії; лікування легеневих захворювань, навіть туберкульозу та бронхіальної астми; лікування хвороб суглобів, судинних і шкірних захворювань, гіпотиреозу (знижена функція щитовидної залози) і деяких інших.
У процесі приготування бальзаму Герасимов враховує фази Місяця, використовує структуровану воду. Одним із секретів приготування бальзаму є його піврічна витримка при певній температурі. Ці умови забезпечують більш якісну ферментацію бальзаму.
Бальзам має чудовий смак, застосовується в малих кількостях (вистачає чайної ложки), легко проникає в організм (за рахунок спирту і меду) і досягає хворого місця, прополіс підсилює лікувальну дію.
За свідченням Герасимова, позитивний результат від застосування бальзаму спостерігався навіть в тому випадку, коли хворі не дотримувалися рекомендованої дієти. режиму і не відмовлялися від куріння.
приготування
Як приготувати
0,5 л джерельної води, 0,5 л горілки, 0,5 л меду, 200 г подрібнених горіхів  і 200 г подрібненого прополісу.
Горіхи слід зірвати в повний місяць – вони будуть містити найбільше йоду та інших мікроелементів. Ретельно подрібнити їх ножем або в м’ясорубці. Прополіс дрібно настругати ножем. Подрібнені горіхи, прополіс покласти в 3 л скляну банку і залити свіжим квітковим медом, водою і горілкою. Поставити в темне місце, де температура від 35 до 40 ° C. Більш висока температура руйнує ферменти, а низька слабо сприяє процесу ферментизації.
Витримати від 3 до 6 місяців. Вживати треба по 1 чайній ложці перед їжею 1-3 рази на день.
Дата публікації: 29.09.2020 img Поділитися