дівчина в светрі Краса Цікаво

Базовий гардероб на осінь: як підібрати речі?

Для того, щоб створювати незвичайні образи, достатньо мати навіть базовий гардероб. Важливою частиною осіннього образу є різноманітні светри та гольфи.

Минула вже більша частина літа, а це значить, що теплі дні скоро закінчаться, настане осінь – золота пора року. Сезон змінюється, змінюється й необхідний одяг. Усім нам хочеться виглядати гарно та унікально. Для того, щоб створювати незвичайні образи, достатньо мати навіть базовий гардероб. Із таким одягом буде простіше поєднувати різні його елементи між собою та з іншими речами.

Важливою частиною осіннього гардероба є різноманітні светри та гольфи. З ними створюються прості та одночасно особливі образи на будь-який випадок життя. Інтернет-магазин Solmar пропонує великий вибір базових светрів і гольфів, основні особливості яких ми розглянемо.

Як вибрати базовий светр?

Светри та гольфи можуть використовуватися у будь-яких образах. Ви можете носити їх як частину ділового костюма, на роботу чи навчання, а також використовувати на повсякденній основі, для прогулянок тощо. Разом із деякими іншими елементами одягу такі речі виглядатимуть святково. Варто лише дотримуватися основних порад, аби виглядати якнайкраще:

  • кофти, що щільно облягають фігуру, краще доповнювати вільним низом;
  • темні та приглушені кольори допомагають підкреслити основні переваги фігури та приховати її недоліки;
  • костюм у яскравому забарвленні гарно доповнюється однотонною лаконічною кофтою, так само як і навпаки (яскрава кофта, лаконічний костюм).

У магазині Solmar представлені светри і гольфи різного вигляду. Ви можете обрати текстуру на свій смак: рубчик чи гладка. Кольори представлені як базові (чорний, білий, коричневий, бежевий), так і більш яскраві (рожевий, жовтий, червоний, блакитний тощо). Усі кофти виготовляються з якісного м’якого трикотажу, приємного на дотик; відрізняються гарною теплоізоляцією та еластичністю.

Базові светри та гольфи на Solmar

Спираючись як на класичну моду, потреби базового гардероба, так і на сучасні тренди, дизайнери одягу Solmar створюють якісну продукцію, передбачаючи також майбутні тенденції. За бажанням кожен може підібрати унікальний для себе образ саме у цьому магазині.

Дата публікації: 01.08.2022 img Поділитися