Придбати представлені у матеріалі, а також інші багаторічники, можна на сайті Greensad, який спеціалізується на продажі садових рослин.
Гвоздика багаторічна
Гвоздика буде радувати вас вишуканим цвітінням з червня до вересня. Ця рослина зовсім не примхлива. Квіти можна посадити на сонячному місці, адже гвоздика не боїться посухи та прямих сонячних променів. А ось ґрунт гвоздика полюбляє пухкий з великим вмістом торфу. Поливати квіти потрібно лише по мірі висихання землі.
Як і всі інші багаторічні рослини, гвоздику можна посадити двома способами: насінням (жовтень-листопад) або розсадою (травень). Перші квіти можна буде побачити вже на наступний рік.
Мальва багаторічна
Цей довгоквітучий багаторічник без перебільшення можна назвати символом садів в Україні. Мальви цвітуть все літо і не потребують особливого догляду. Доросла рослина виростає до 120 сантиметрів у висоту, а яскраві квіти білого, рожевого, пурпурного та інших відтінків густо ростуть вздовж усього стовбура.
Мальви полюбляють напівтінь та вологу. В спекотні дні рослину бажано поливати декілька разів на тиждень.
Важливо: серед мальв є як багаторічні, так і однорічні сорти. Тому перед покупкою посадкового матеріалу обов’язково дізнайтесь про особливості того чи іншого виду цієї рослини.
Флокс
Неймовірної краси багаторічні квіти, які формують пишні рожеві суцвіття та цвітуть ціле літо. Флокси можна садити на будь-яких ґрунтах, а також вони потребують особливого догляду.
Ландшафтні дизайнери радять висаджувати ці багаторічники великими групами, щоб отримати яскравий ефект. Окрім пишного цвітіння флокси порадують вас ніжним приємним ароматом.
Клематис
В’юнка багаторічна довгоквітуча рослина, яку треба висаджувати поруч з опорою (огорожа, сітка, альтанка), направляти по ній пагони в період зростання і підв’язувати. Квіти полюбляють вологу, тому поливати їх треба кілька разів на тиждень, періодично удобрювати і розпушувати ґрунт.
Клематис справжній довгожитель серед трав’янистих багаторічників. На одному місці він може рости більше 20 років. Перші 2-3 роки експерти радять не давати цвісти рослині і обривати бутони, щоб зміцніла коренева система. А вже на 3-4 рік клематис порадує вас красивими квітами.
Геліопсис
Ця квітка ще відома садівникам під назвою жовта ромашка, адже за формою квіти геліопсиса нагадують ромашку, проте у рослини пелюстки забарвлені в яскравий жовтий колір.
Геліопсис цвіте все літо аж до пізньої осені. За сприятливих умов рослина може досягати 160 сантиметрів у висоту, тому бажано висаджувати їх вздовж огорож і парканів, щоб вони не затуляли собою інші низькорослі квіти.
Геліопсис полюбляє сонце і родючі ґрунти. А ось від занадто частого поливу треба утриматись, щоб уникнути загнивання коренів.