Вазони Дім

Аспірин – не тільки ліки, а й помічник у побуті

Аспірин часто застосовують при високій температурі, для знеболення і розрідження крові. Та мало хто знає, що він дуже ефективний у побуті, може замінити багато “хімії”. І коштує недорого!

  1. Допомагає при укусах комах. Для того, щоб зняти запалення і свербіж після укусу комах, втирайте зволожену та подрібнену таблетку аспірину безпосередньо на місце укусу.
  2. Виводить плями. Цей простий трюк допоможе вам позбутися від плям поту на одязі: розчавіть кілька таблеток аспірину і розчиніть їх у 0,5 скл. води. Потім змочіть плями і залиште на кілька годин, потім виперіть. Цей засіб чудово усуває плями від крові і поту.
  3.  Допоможе квітам довше цвісти. Додайте подрібнену таблетку аспірину у вазу з водою – і квіти будуть неодмінно радувати вас своїм цвітінням довше.
  4. Відбілює постіль. Щоб ваша білизна залишалася білосніжною як нова замочіть її на ніч у воді, додавши 7 таблеток аспірину. Ви будете приємно здивовані.
  5. Очищує труби. Якщо засмітився злив у раковині, киньте в неї кілька шипучих таблеток аспірину і додайте оцтової кислоти або оцту.
  6. Відмиває вази. Кришталеві вази часто вкриваються всередині білим нальотом, який складно відмити. Але якщо кинути в воду шипучі таблетки аспірину, то весь наліт змиється без особливих зусиль.
  7. Для вазонів. Аспірин для вазонів використовують, коли опадає листя, погано утворюються нові бутони, зовнішній вигляд погіршився, після стресової ситуації (пересаджування, хвороби, заливання), для протигрибкової обробки. Для поливання або обприскування (робити 1 раз на місяць) треба розчинити 1 розчавлену таблетку аспірину у 0,5 л води.
Дата публікації: 27.11.2020 img Поділитися