Відпочинок Сім'я

Amatory у Києві

Їхні тексти різкі, як лезо, але завжди потрапляють у саму ціль. Музика схожа на холодний душ з самого ранку – така ж різка і пробуджує з перших акордів.

Так, ви вже здогадались, що далі мова піде про метал-гурт з Санкт-Петербургу Amatory.

Цієї осені, а саме 8 листопада хлопці виступатимуть на сцені київського клубу Atlas. Після тривалої паузи цьому гуртові є що сказати Світові. 

Розпочав свою творчу кар’єру гурт Amatory ще у 2001 році. За цей час, як і у звичайному житті, вони пережили як злети так і падіння, щастя та трагедії. Але хлопці завжди залишались вірними своїй справі та наполегливо йшли до поставленої мети. У творчому доробку гурту є сім студійних альбомів та значна кількість нагород, серед яких звання від Rock Alternative Music Prize у 2005 році як “Гурт року” та “Кліп року” за відеороботу “Черно-Белые дни”. А у 2009 Amatory стали “Вибором інтернету” за версією “Нашого радіо” та пісня “Дыши со мной” перемогла у премії Rock Alternative Music Prize як пісня року.

Широку популярність гурт Amatory здобув, тому що розпочав свою творчість з витоків альтернативної російської музики, коли вона тільки зароджувалась. Пліч-о-пліч також розвивались такі відомі гурти як Jane Air та Психея. Але все одно саме Amatory вважається піонером та першопроходцем цього музичного направлення.

Зараз гурт гастролює з презентацією нового альбому. Але це не всі “новинки”. Разом з цим Amatory знайомить своїх прихильників з Сергієм Раєвим – новим вокалістом гурту.

Тож приходьте 8 листопада до клубу Atlas, щоб вживу оцінити майстерність співака та зарядитись несамовитою енергією від Amatory. Більш детальну інформацію з приводу проведення концерту можна дізнатись на сторінці клубу, а електронні квитки придбати, перейшовши за посиланням  https://kiev.ticketsbox.com/amatory-a/.

Дата публікації: 22.10.2019 img Поділитися