ліхтар

Аби світло було завжди: ліхтарі, їх види та особливості вибору

Оскільки моделей ліхтарів чимало, при виборі оптимального варіанту варто звертати увагу на характеристики ліхтарів, щоб вибрати зручний і практичний.

Ліхтар — річ, якою користуються люди по всьому світу. Він може бути великим або маленьким, але його задача завжди одна — освітлювати простір. Його використовують у різних ситуаціях та місцях – коли йдуть у підвал або підіймаються на горище, де немає освітлення, встановлюють на різноманітні транспортні засоби, беруть із собою на полювання.

Ліхтарі потрібні як у побуті, так і представникам різних професій — від шахтарів до військових. А найвищий попит на такі освітлювальні прилади — у періоди блекаутів. Вибрати зручний та практичний ліхтар можна в онлайн-магазині One Click, де представлено широкий асортимент продукції від брендів з різних країн. Вони відрізняються кольором, матеріалом корпуса, способом управління та іншими параметрами.

Різновиди ліхтарів, які є популярними

Виробники пропонують споживачам велику кількість різновидів та моделей таких пристроїв, та найбільш популярними є:

  • ручні;
  • велосипедні;
  • кемпінгові;
  • налобні;
  • тактичні;
  • з динамо.

Ручні можуть бути більшого або меншого розміру, але тримати у руці їх завжди зручно. Кемпінгові дають яскраве світло і довго працюють, їх можна ставити на землю або кріпити десь на висоті.

Ліхтарі з динамо працюють завдяки енергії, яку отримують від генератора, якщо покрутити ручку. Налобні зручні у тих випадках, коли важливо, щоб руки були вільними, а світло потрапляло точно на об’єкт. Тактичні кріплять до зброї, а велосипедні потрібні для поїздок на двоколісному транспорті у темний період доби.   

На що звертати увагу при виборі ліхтарів

Оскільки моделей приладів чимало, при виборі оптимального варіанту варто звертати увагу на такі характеристики:

  • спосіб управління (через перемикач, обертання, кнопку, дистанційний, безконтактний);
  • джерело живлення (батарейки, акумулятор, динамо);
  • матеріал корпуса (пластик, метал, мідь, алюміній, сталь, титан).

Джерелом світла у ліхтарі може бути світлодіод, галоген або лампа — ксенонова, криптонова, флуоресцентна. У деяких пристроях є додаткові світлодіоди — інфрачервоні, ультрафіолетові та кольорові (сині, червоні, зелені, жовті).

Важливо також враховувати умови, у яких ліхтар буде використовуватись, адже від цього залежить виріб моделі — ручної, підвісної або такої, що ставлять на стіл чи підлогу.

Вчасно змінюйте батарейки, заряджайте акумулятор або гарно крутіть ручку динамо, і тоді ваш ліхтарик працюватиме надійно та довго.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook