Підтримання нормальної ваги, оцінка ІМТ, окружності талії, контроль за абдомінальним жиром, розрахунок WHR і використання біоімпедансного аналізу допомагають уникнути багатьох серйозних хвороб.
Правильний сніданок — це не обов'язково дорогі чи екзотичні продукти. Потрібно обрати страви, які забезпечують тривалу ситість і багаті на корисні речовини.
Схуднення — це не лише про їжу та вправи, але й про психологічні бар’єри, які часто заважають досягти бажаної мети. Хочете схуднути - починайте з голови!
Ось кілька порад експертів, як зберегти мотивацію і продовжувати дотримуватися здорового раціону та дієти.
Марафони схуднення і сrash diets (краш-дієти), тобто руйнівні дієти, дійсно допомагають за короткий час позбутися кількох кілограмів ваги. Але вони приховують серйозні ризики для здоров'я.
Збільшення жиру на животі внаслідок стресу та "стресовий жир" - це поширена проблема, а її причина має медичне пояснення.
Кавун не тільки смачний, але і дуже корисний. У сезон налягайте на кавуни - й організм вам подякує! Але пам'ятайте і про обмеження.
Що робити, якщо ваша вага викликає у вас занепокоєння і як зробити схуднення безпечним? Як схуднути, але при цьому не нашкодити здоров'ю?
Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете бігати і тренуватися навіть у спекотну погоду без шкоди для свого здоров'я.
Як «подружити» солодке зі здоровим способом харчування, розповідає дієтолог. Існують нескладні правила, які допоможуть насолодитися смаколиками і не нашкодити собі.